پیام تبریک رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت هفته دولت صادر شد
8/23/2020 9:39:22 AM 1315

 

هم‌ز‌مان با فرا رسیدن هفته دولت صادر شد:

پیام تبریک رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به دولت‌مردان و همکاران دانشگاهی

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل، هم‌ز‌مان با فرا رسیدن هفته دولت و سال‌روز شهادت دولت‌مردان شهید رجایی و باهنر، دکتر داوود دومیری گنجی رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با صدور پیامی این ایام را به همه دولت‌مردان و کارمندان به‌ویژه جامعه دانشگاهی تبریک گفت.

    

  

متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

 

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
هفته دولت هر سال یاد آور شهادت مظلومانه جمعی از یاران با وفای نظام و انقلاب اسلامی و در راس آنان شهدای گرانقدر، رجایی و باهنر است . 
دولتمردانی که با ایمان، عقلانیت، عشق، ساده زیستی و خدمت صادقانه ، خالصانه و خاضعانه برای همیشه تاریخ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی منت به مردم فهیم و ایثارگر میهن اسلامی شدند.
دولتمردان شهید رجایی و باهنر در دوران کوتاه خدمتگزاری خود در دولت، هیچگاه از هیاهوی استکبار جهانی و دست نشاندگان آنها نهراسیده و همچون کوهی استوار در برابر هجمه های بی امان غرب ایستادند و اوج اقتدار انقلاب اسلامی را در کمال سادگی و ساده زیستی به نمایش گذاردند .
هفته دولت نمادي است از وحدت مردم و دولت اسلامي كه اين وحدت، سرافرازي، پيشرفت و اقتدار ايران اسلامی عزيز را به دنبال خواهد داشت و توفیق دولت در اداره هرچه بهتر امور کشور، تماما وابسته به همراهی، همدلی، همزبانی و مشارکت آحاد مردم است.
اینجانب ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ، ماه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) یاد و خاطره شهداي والامقام دولت، بويژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه مردم شریف و دولتمردان خدوم و متعهد و کارکنان دولت در استان مازندران، به خصوص همکاران ارزشمند خود در دانشگاه‌های استان مازندران و به‌ویژه کارمندان شریف دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) ، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

داوود دومیری گنجی

رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

0 نظر
ثبت نظر