پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت روز ملی دامپزشکی
10/5/2020 11:30:03 AM 1182

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل ، دکتر دومیری گنجی در آستانه فرا رسیدن ۱۴ مهر روز ملی دامپزشکی ، در پیامی این روز را به جامعه دامپزشکی و به خصوص اعضای محترم هیات علمی دانشگاه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:به نام خداوند جان آفریندر آستانه روز دامپزشک قرار داریم ؛ روزی که بهانه ای برای پاسداشت خدمات ارزنده جامعه دامپزشکی و فرصتی است تا مزیت شغلی و زوایای مختلف این حرفه از تریبون های مختلف به مردم معرفی شود و به یاد آوریم دامپزشکی تنها یک حرفه نیست که فراتر از آن بوده و با مقوله سلامت و غذا مرتبط است.

به واقع دامپزشکی یکی از پایه های اساسی سلامت است و مدیریت بهینه سلامت از راه مقدم داشتن پیشگیری بر درمان ، قادر است هزینه های میلیاردی بخش درمان را به نوعی صرف پیشرفت جامعه و رفاه شهروندان کند و این تاییدی بر نقش سازنده دامپزشکی بر اقتصاد کشور است.

اهمیت حفظ سلامتی و تامین غذای سالم در برخورداری از یک زندگی پویا ، شاداب و کارآمد بر کسی پوشیده نیست و همه نیز به نقش دامپزشکی در تحقق این امر  اذعان داریم ؛ گرچه به قدر کفایت به دغدغه ها و چالش های پیش روی دامپزشکان پرداخته نشده ، امید است در آینده ای که چندان هم دور نباشد ، شاهد به بار نشستن تلاش هایی باشیم که در نگاه اول شاید فقط جامعه دامپزشکی ، اما به دقت که بنگریم کل جامعه از آن منتفع خواهد شد.

اینجانب ، ضمن تبریک روز ملی دامپزشکی به جامعه زحمتکش دامپزشکی کشور و به خصوص اعضای هیات علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل ، دست تک تک دامپزشکان و محققان گرانقدر این مجموعه را که با تلاشی شبانه روزی در مسیر خدمت به خلق گام برمی دارند ، به گرمی می فشارم و از خداوند متعال توفیق روزافزون برای همگان آرزومندم."
 


دکتر داود دومیری گنجی
رئیس دانشگاه

روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

0 نظر
ثبت نظر