پیام تبریک رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت فرارسیدن سال نو
3/20/2021 9:42:28 AM 1256

باسمه تعالی

رییس دانشگاه در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

《 بسم الله الرحمن الرحیم》

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ 

یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ 

 

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ 

حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

هم‌آوایی زیبای بهار طبیعت با ایام فرخنده و باسعادت ماه پرفضیلت شعبان که هر دو از باشکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی در جهان هستی و نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی است را به ملت شریف ایران، خاصه جامعه دانشگاهیان عزیز تبریک و شادباش عرض می نمایم. سال 1399 با همه فراز و نشیب های مختلف پایان یافت.اگر چه این سال، تلخی هایی با خود به همراه داشت، اما طبیعی است که برای همگان تجربیات شیرین نیز با خود آورد، در کنار ناامیدی ها امید کاشت و‌ در کنار دشواری و سختی، آرامش و سهولت ساخت و حال که سال نو ‌می شود، از عمق جان می دانیم همانگونه که طبیعت با بهار بر زمستان چیره می شود ، ما با دل دادن به دعای تحویل سال و دگرگونی حالها، با امید و توکل، بر سختی ها فائق خواهیم شد.

شایسته است از خدمات بی دریغ و تلاش بی وقفه جامعه پزشکی و کلیه عزیزانی که در راه مبارزه با ویروس کرونا جانفشانی می نمایند قدردانی نموده و امیدوارم با یاری خداوند سبحان از این روزهای سخت و دشوار به سلامت گذر کنیم و بار دیگر سلامتی، شادابی و تندرستی به جامعه باز گردد.

اکنون در حالی وارد سال جدید می شویم که به طور بی سابقه ای از همدیگر فاصله گرفته ایم، اما این دوری ، از دشمنی نیست، بلکه از دوست داشتن نشات می گیرد و احساس می کنیم که دلهایمان بیش از هر زمانی به هم نزدیک شده است.

اتحاد غرور انگیز همه مردم، دستگاهها، مسوولان و‌ دلسوزان برای ایستادن در مقابل گسترش ویروس، به راستی یادآور سالهای دفاع و‌ حماسه است و این همگرایی، چراغ ارزشمند امید را در دل همه اعضای جامعه فروزان کرده و نویدبخش پیروزی در نبرد با این موجود ریز اما موذی است.

این روزها برای خانواده هایی با رنج ‌و‌ درد و غم از دست دادن عزیزان همراه بود و این فراموش نشدنی است، اما بی شک مجاهدت های خاموش، بی هیاهو و در عین حال سخت و طاقت فرسای خانواده سلامت کشور و استان که تاکنون موجب پیشگیری یا بازیابی سلامت تعداد زیادی از مردم و جلوگیری از گرفتاری و ‌مصیبت برای آنان شده، چیزی نیست که از یادها برود و بیش از پیش موجب درک اهمیت و قدر سپیدپوشان و ‌خادمان بهداشت و ‌درمان به عنوان پاسداران جان و سلامت جامعه گردید.

 لازم است در آستانه سال جدید، از همراهی‌ها و پشتیبانی‌های خوب و دلگرم کننده همکاران تلاشگر اعم از اعضای محترم هیئت علمی، اساتید معزز، مدیران و کارکنان گرامی در همه حوزه‌ها و دانشجویان عزیز و خانواده­‌های محترم آنان که دل در گرو پیشرفت این دانشگاه داشته و دارند، سپاسگزاری ویژه نمایم و از آستان حضرت باریتعالی مزید توفیقات سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی برایشان، خواستارم.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی و حلول سال نو، آرزومندم سال جدید به حول قوه الهی سال ظهور یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیه‌الله‌الاعظم(روحی‌له‌الفداء) باشد و در این سال سلامتی و طول عمر با عزت مقام معظم رهبری(مد‌ظله‌العالی)، توفیقات روزافزون برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و احسن‌الحال برای همه‌گان، ازدرگاه خداوند متعال و سبحان مسألت دارم.

 

دکتر داود دومیری گنجی

رییس دانشگاه

روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

0 نظر
ثبت نظر