ausmt.ac.ir | دانشگاه‌ تخصصی فناوری‌های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/ fa-IR سایت خبری شاهد کارگاه " آموزش جامع آباکوس " http://ausmt.ac.ir/content/11570 Wed, 17 Oct 2018 09:11:00 GMT کارگاه " استخوان شناسی حیوانات اهلی " http://ausmt.ac.ir/content/11568 Wed, 17 Oct 2018 09:07:00 GMT کارگاه پیشگیری از مصرف مواد مخدر با حضور کارکنان دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11565 Sun, 14 Oct 2018 10:37:00 GMT برگزاری چهارمین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در مهندسی برق، مکانیک ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در شیراز http://ausmt.ac.ir/content/11560 Mon, 08 Oct 2018 08:28:00 GMT برگزاری هشتمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره نظام مهندسی استان مازندران به میزبانی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11561 Mon, 08 Oct 2018 07:53:00 GMT بازدید مدیر محترم پژوهش و فناوری دانشگاه از مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری در شیراز http://ausmt.ac.ir/content/11556 Sun, 07 Oct 2018 08:24:00 GMT بازدید ریاست محترم ، روسای دانشکده ها و مدیران دانشگاه از پروژه دانشکده دامپزشکی پردیس دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11552 Wed, 03 Oct 2018 12:27:00 GMT قابل توجه دانشجویان (( اطلاعیه تغذیه )) http://ausmt.ac.ir/content/11551 Wed, 03 Oct 2018 11:47:00 GMT کارگاه آموزش مقدماتی PCR  و استخراج DNA http://ausmt.ac.ir/content/11549 Mon, 01 Oct 2018 10:51:00 GMT اطلاعیه ثبت نام وام دانشجویی نیم سال اول سال تحصیلی 98-97 http://ausmt.ac.ir/content/11548 Mon, 01 Oct 2018 10:30:00 GMT پیام ریاست محترم دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید http://ausmt.ac.ir/content/11547 Sun, 30 Sep 2018 07:21:00 GMT قابل توجه دانشجویان جدید الورود http://ausmt.ac.ir/content/11545 Sat, 29 Sep 2018 10:30:00 GMT برنامه زمانبندی دوره ها و کارگاه های آموزشی پاییز 97 http://ausmt.ac.ir/content/11544 Wed, 26 Sep 2018 11:28:00 GMT حضور ریاست محترم ،  اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در صبحگاه مشترک نظامی  به مناسبت هفته دفاع مقدس http://ausmt.ac.ir/content/11541 Sat, 22 Sep 2018 10:15:00 GMT کارگاه آموزشی ( مروری برتغذیه ، جیره نویسی وبیماری های تغذیه ای طیور) http://ausmt.ac.ir/content/11539 Tue, 18 Sep 2018 09:30:00 GMT اطلاعیه ثبت نام پذیرفته­ شدگان مقطع کاردانی و کارشناسی سال تحصیلی 98-97 ویرایش شده http://ausmt.ac.ir/content/11538 Sat, 15 Sep 2018 07:30:00 GMT اطلاعیه ثبت نام پذیرفته­ شدگان مقطع کاردانی و کارشناسی سال تحصیلی 98-97 حوزه بین الملل دانشگاه موفق به کسب رتبه دوازدهم دربین دانشگاه های صنعتی کشور گردید http://ausmt.ac.ir/content/11535 Sun, 09 Sep 2018 20:20:00 GMT اطلاعيه و شرايط مزايده فروش زمين دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل نوبت دوم http://ausmt.ac.ir/content/11530 Sun, 09 Sep 2018 09:14:00 GMT اطلاعيه و شرايط مزايده فروش زمين دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل 2 اجلاس معاونان آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشگاه های سراسر کشور با حضور وزیر علوم ، تحقیقات وفناوری برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11533 Sat, 08 Sep 2018 05:30:00 GMT بازدید  جناب آقای دکتر اسماعیلی  مدیرکل طرح های عمرانی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ازپروژه دانشکده دامپزشکی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11515 Thu, 06 Sep 2018 10:02:00 GMT قابل توجه دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه http://ausmt.ac.ir/content/11531 Thu, 06 Sep 2018 06:30:00 GMT قابل توجه دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه قابل توجه دانشجویان ورودی جدید- کارشناسی ارشد http://ausmt.ac.ir/content/11532 Wed, 05 Sep 2018 08:39:00 GMT هفتمین نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11528 Sat, 01 Sep 2018 04:34:00 GMT تقویم آموزشی 98-97 http://ausmt.ac.ir/content/11527 Sat, 01 Sep 2018 04:11:00 GMT تقویم آموزشی 98-97 برگزاری سخنرانی علمی توسط جناب آقای پروفسور دومیری گنجی ریاست محترم دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11526 Wed, 29 Aug 2018 07:18:00 GMT جشن تشویق فرزندان ممتاز اعضای محترم هیات علمی و کارکنان گرامی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11525 Wed, 29 Aug 2018 06:51:00 GMT نشست خبری ریاست محترم دانشگاه وتجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان http://ausmt.ac.ir/content/11522 Mon, 27 Aug 2018 08:27:00 GMT کارگاه آموزشی تعمیرات سخت افزاری ونرم افزاری کامپیوتر http://ausmt.ac.ir/content/11521 Mon, 27 Aug 2018 06:35:00 GMT حضور مدیریت پژوهش وفناوری دانشگاه درجلسه هم اندیشی معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها http://ausmt.ac.ir/content/11520 Mon, 27 Aug 2018 06:10:00 GMT دیدار ریاست محترم و مدیر اموربین الملل دانشگاه با مدیران دانشگاه UfC http://ausmt.ac.ir/content/11517 Sun, 26 Aug 2018 06:07:00 GMT اطلاعيه و شرايط مزايده فروش زمين دانشگاه  تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11493 Tue, 07 Aug 2018 09:05:00 GMT اطلاعيه و شرايط مزايده فروش زمين دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل مراسم تودیع ومعارفه رییس دانشکده دامپزشکی برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11511 Mon, 06 Aug 2018 09:26:00 GMT رفع مشکل سامانه مکاتبات اداری دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11510 Mon, 06 Aug 2018 09:11:00 GMT نشست ریاست محترم دانشگاه با جناب آقای مهندس یزدان مهر مشاور وزیر علوم ورییس صندوق رفاه دانشجویان http://ausmt.ac.ir/content/11509 Sun, 05 Aug 2018 20:26:00 GMT تغییر زمان برخی از کارگاه های مرکز آموزش های آزاد ومجازی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11508 Wed, 01 Aug 2018 09:33:00 GMT نشست ریاست محترم دانشگاه با جناب آقای دکتر صدیقی معاون وزیر و رییس سازمان امور دانشجویان http://ausmt.ac.ir/content/11504 Tue, 31 Jul 2018 08:19:00 GMT مراسم تودیع و معارفه  رییس دانشکده زیست فناوری برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11502 Mon, 30 Jul 2018 07:01:00 GMT عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با آژانس دولتی  شورای تحقیقات علمی اسپانیا (CSIC) http://ausmt.ac.ir/content/11499 Mon, 30 Jul 2018 05:08:00 GMT برنامه زمانبندی دوره ها و کارگاه های آموزشی مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه (مرداد97) http://ausmt.ac.ir/content/11497 Sun, 29 Jul 2018 08:30:00 GMT مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده دامپزشکی برگزار می گردد http://ausmt.ac.ir/content/11489 Tue, 24 Jul 2018 07:51:00 GMT آگهي مناقصه تهيه ، طبخ و توزيع غذا براي دانشگاه  تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11488 Mon, 23 Jul 2018 04:40:00 GMT آگهي مناقصه تهيه ، طبخ و توزيع غذا براي دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل نشست مشترک ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با دانشگاه های بلفورت فرانسه و پیزا ایتالیا با مجوز وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری به انجام خواهد رسید http://ausmt.ac.ir/content/11483 Sat, 07 Jul 2018 09:10:00 GMT عقد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه باری ایتالیا http://ausmt.ac.ir/content/11482 Sat, 07 Jul 2018 08:50:00 GMT برنامه کلاسی ترم تابستان 97 http://ausmt.ac.ir/content/11481 Sat, 07 Jul 2018 05:55:00 GMT برنامه ترم تابستان 97 افتتاحیه اولین دوره دانش افزایی اساتید دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11480 Wed, 04 Jul 2018 07:48:00 GMT تعطیلات تابستانه دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11477 Mon, 02 Jul 2018 04:45:00 GMT برگزاری چهارمین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11469 Tue, 19 Jun 2018 05:46:00 GMT برگزاری چهارمین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل قابل توجه اعضای محترم هیات علمی و کارکنان گرامی http://ausmt.ac.ir/content/11476 Sun, 17 Jun 2018 09:09:00 GMT اطلاعيه برگزاري ترم تابستاني 1397 در دانشگاه تخصصي فناوري هاي نوين آمل- اصلاحیه جدید http://ausmt.ac.ir/content/11458 Sun, 17 Jun 2018 05:30:00 GMT اطلاعيه برگزاري دوره تابستاني 1397 در دانشگاه تخصصي فناوري هاي نوين آمل برگزاری اولین دوره دانش افزایی اساتید با موضوع ((  اندیشه سیاسی ومبانی انقلاب اسلامی )) در دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11474 Tue, 12 Jun 2018 07:29:00 GMT قابل توجه دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11468 Thu, 31 May 2018 18:05:00 GMT  ضیافت افطار به میزبانی انجمن‌ علمی دانشجویی دانشکده  زیست فناوری و دانشجویان بازرسی گوشت 95 دانشکده دامپزشکی برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11466 Tue, 29 May 2018 05:46:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری مراسم ضیافت افطار به مناسبت ولادت با سعادت  کریم اهل بیت (ع) http://ausmt.ac.ir/content/11464 Mon, 28 May 2018 09:30:00 GMT ششمین نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11456 Sat, 19 May 2018 09:43:00 GMT کسب عنوان "طرح برگزیده پژوهشی- کاربردی" توسط عضو محترم هیات علمی دانشکده مهندسی فناوری های نوین، جناب آقای دکتر قدیر اسماعیلی http://ausmt.ac.ir/content/11459 Tue, 15 May 2018 08:20:00 GMT کسب عنوان "طرح برگزیده پژوهشی- کاربردی" توسط عضو محترم هیات علمی دانشکده مهندسی فناوری های نوین، جناب آقای دکتر قدیر اسماعیلی اطلاعیه امور مالی http://ausmt.ac.ir/content/11450 Mon, 14 May 2018 04:53:00 GMT اطلاعیه امور مالی ارتقای عضو هیات علمی دانشکده دامپزشکی از مرتبه استادیاری به مرتبه دانشیاری http://ausmt.ac.ir/content/11448 Sun, 13 May 2018 08:05:00 GMT مراسم گرامیداشت مقام معلم و تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11445 Fri, 11 May 2018 19:30:00 GMT (مهم) زمان حرکت جهت بازدید از سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 97 http://ausmt.ac.ir/content/11073 Wed, 25 Apr 2018 10:52:00 GMT برگزاری جشنواره غذای سالم ویژه دانشجویان و همکاران محترم دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11429 Tue, 24 Apr 2018 09:00:00 GMT برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار spss http://ausmt.ac.ir/content/11428 Tue, 24 Apr 2018 08:55:00 GMT سومین جشنواره معرفی وتجلیل از روابط عمومی ها وخبرنگاران برتر http://ausmt.ac.ir/content/11427 Mon, 23 Apr 2018 10:30:00 GMT اطلاعیه ثبت نام وام شهریه  (ویژه دانشجویان شبانه  نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96  ) http://ausmt.ac.ir/content/11426 Mon, 23 Apr 2018 10:14:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری مراسم مولودی بمناسبت اعیاد شعبانیه http://ausmt.ac.ir/content/11421 Sun, 22 Apr 2018 19:30:00 GMT قابل توجه دانشجویان دانشکده فنی ومهندسی http://ausmt.ac.ir/content/11416 Tue, 10 Apr 2018 11:19:00 GMT آیین آغاز سال کاری جدید با سخنرانی ریاست محترم دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11415 Tue, 10 Apr 2018 10:41:00 GMT (مهم) اطلاعیه سی و یکمین نماشگاه بین المللی کتاب تهران 97 http://ausmt.ac.ir/content/11413 Tue, 10 Apr 2018 10:23:00 GMT پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 98-97 دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11409 Sat, 07 Apr 2018 07:01:00 GMT پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دورة کارشناسی ارشد آیین آغاز سال کاری جدید با سخنرانی ریاست محترم دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11408 Tue, 03 Apr 2018 20:23:00 GMT افتتاح آزمایشگاه های سیالات ، انتقال حرارت و مرکز محاسبات پردازش سریع با حضور ریاست محترم ، مدیران دانشگاه و اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل http://ausmt.ac.ir/content/11404 Wed, 14 Mar 2018 08:55:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری مراسم گرامیداشت حضرت فاطمه (س)، بزرگداشت مقام مادر و جشن نوروز باستانی http://ausmt.ac.ir/content/11400 Tue, 13 Mar 2018 06:46:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری همایش هنرهای دستی دانشجویان بمناسبت روز احسان و نیکوکاری http://ausmt.ac.ir/content/11398 Tue, 13 Mar 2018 03:30:00 GMT اطلاعیه پذیرش مهمانان نوروزی سال 1397 در دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی http://ausmt.ac.ir/content/11399 Mon, 12 Mar 2018 06:11:00 GMT برگزاری اجلاس سراسری معاونان پژوهش و فناوری در وزارت علوم و تحقیقات http://ausmt.ac.ir/content/11397 Tue, 06 Mar 2018 05:43:00 GMT برگزاری نمایشگاه هنرهای دستی بمناسبت روز احسان و نیکوکاری http://ausmt.ac.ir/content/11389 Wed, 28 Feb 2018 09:30:00 GMT تغییر زمان برگزاری سی و سومین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت (ع) دانشجویان http://ausmt.ac.ir/content/11390 Tue, 27 Feb 2018 21:06:00 GMT راه اندازی مرکز نگهداری حیوانات آزمایشگاهی دردانشکده دامپزشکی http://ausmt.ac.ir/content/11378 Wed, 21 Feb 2018 12:33:00 GMT نخستین همایش بین المللی دانشگاه سبزبا حضور وزیرعلوم ، معاونان سازمان برنامه وبودجه ، روسا  و مدیران  دفترفنی ونظارت دانشگاه های کشور دردانشگاه فردوسی مشهد برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11375 Sun, 18 Feb 2018 12:24:00 GMT برگزاری مراسم مداحی و سخنرانی به مناسبت ایام فاطمیه http://ausmt.ac.ir/content/11373 Sun, 18 Feb 2018 06:48:00 GMT ریاست محترم دانشگاه جناب آقای  پروفسور دومیری گنجی درپیامی انتصاب ریاست جدید دانشگاه فنی وحرفه ای کشور را تبریک گفتند http://ausmt.ac.ir/content/11372 Sat, 17 Feb 2018 07:29:00 GMT انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با دانشگاه جامع امام حسین (ع) http://ausmt.ac.ir/content/11371 Wed, 14 Feb 2018 08:39:00 GMT پیام رهبرمعظم انقلاب اسلامی به مناسبت حضورحماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن ماه 1396 http://ausmt.ac.ir/content/11368 Tue, 13 Feb 2018 08:49:00 GMT حضور ریاست محترم دانشگاه ، اعضای هیات علمی وکارکنان دانشگاه درراهپیمایی با شکوه 22 بهمن http://ausmt.ac.ir/content/11367 Mon, 12 Feb 2018 07:58:00 GMT پیام ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت دهه فجر http://ausmt.ac.ir/content/11364 Sat, 03 Feb 2018 09:56:00 GMT اطلاعیه برگزاری مراسم فارغ التحصیلی ویژه دانشجویان ورودی 92 http://ausmt.ac.ir/content/11362 Fri, 02 Feb 2018 21:17:00 GMT اطلاعیه ثبت نام وام دانشجویی نیمسال دوم سال تحصیلی 96-97 http://ausmt.ac.ir/content/11361 Wed, 24 Jan 2018 05:19:00 GMT افتتاح دبیرخانه مجمع حامیان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11350 Wed, 10 Jan 2018 07:10:00 GMT تاسیس مجمع حامیان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11349 Wed, 10 Jan 2018 06:47:00 GMT ثبت نام دوره آموزشی لینوکس http://ausmt.ac.ir/content/11348 Mon, 08 Jan 2018 11:54:00 GMT دیدار ریاست محترم دانشگاه جناب آقای پروفسور دومیری گنجی ومدیران دانشگاه با ریاست محترم بانک قرض الحسنه رسالت آمل http://ausmt.ac.ir/content/11347 Mon, 08 Jan 2018 06:16:00 GMT معرفی دبیران و اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11343 Tue, 02 Jan 2018 08:26:00 GMT مراکزدرمانی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی ایران http://ausmt.ac.ir/content/11346 Tue, 02 Jan 2018 04:09:00 GMT مراکزدرمانی طرف قرارداد با بیمه ایران- مرکزآمل تجدید دعوت نامه شرکت در مناقصه پروژه دانشکده دامپزشکی http://ausmt.ac.ir/content/11341 Mon, 25 Dec 2017 10:47:00 GMT ششمین جلسه شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11339 Sun, 24 Dec 2017 20:30:00 GMT برگزاری سفرهای سیاحتی و فرهنگی برای اساتید محترم و همکاران دانشگاهی و خانواده هایشان http://ausmt.ac.ir/content/11337 Wed, 20 Dec 2017 09:06:00 GMT عقدتفاهم نامه همکاری بین المللی با دانشگاه پیزا ایتالیا http://ausmt.ac.ir/content/11336 Tue, 19 Dec 2017 07:28:00 GMT انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه سال تحصیلی 97-96 برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11331 Mon, 18 Dec 2017 09:14:00 GMT نشست تخصصی مدیراموربین الملل دانشگاه به همراه اعضای هیات علمی دانشکده دامپزشکی با رییس دانشکده دامپزشکی ومدیراموربین الملل دانشگاه باری ایتالیا http://ausmt.ac.ir/content/11329 Mon, 18 Dec 2017 06:48:00 GMT حضورریاست محترم دانشگاه ، اعضای محترم هیات علمی وکارکنان گرامی در مراسم تشییع وتدفین شهید والامقام مدافع حرم مهدی قره محمدی http://ausmt.ac.ir/content/11328 Mon, 18 Dec 2017 06:12:00 GMT تجلیل ازمدیرمحترم روابط عمومی واموربین الملل  دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل درسیزدهمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه ها وپارک های علم وفناوری منطقه دوکشور http://ausmt.ac.ir/content/11327 Sun, 17 Dec 2017 11:55:00 GMT