ausmt.ac.ir | دانشگاه‌ تخصصی فناوری‌های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/ fa-IR سایت خبری شاهد برگزاری مراسم یادبود خواهر همکار گرامی سرکار خانم شاکری http://ausmt.ac.ir/content/11487 Sat, 21 Jul 2018 09:18:00 GMT نشست مشترک ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با دانشگاه های بلفورت فرانسه و پیزا ایتالیا با مجوز وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری به انجام خواهد رسید http://ausmt.ac.ir/content/11483 Sat, 07 Jul 2018 09:10:00 GMT عقد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه باری ایتالیا http://ausmt.ac.ir/content/11482 Sat, 07 Jul 2018 08:50:00 GMT برنامه کلاسی ترم تابستان 97 http://ausmt.ac.ir/content/11481 Sat, 07 Jul 2018 05:55:00 GMT برنامه ترم تابستان 97 افتتاحیه اولین دوره دانش افزایی اساتید دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11480 Wed, 04 Jul 2018 07:48:00 GMT تعطیلات تابستانه دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11477 Mon, 02 Jul 2018 04:45:00 GMT برگزاری چهارمین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11469 Tue, 19 Jun 2018 05:46:00 GMT برگزاری چهارمین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل قابل توجه اعضای محترم هیات علمی و کارکنان گرامی http://ausmt.ac.ir/content/11476 Sun, 17 Jun 2018 09:09:00 GMT اطلاعيه برگزاري ترم تابستاني 1397 در دانشگاه تخصصي فناوري هاي نوين آمل- اصلاحیه جدید http://ausmt.ac.ir/content/11458 Sun, 17 Jun 2018 05:30:00 GMT اطلاعيه برگزاري دوره تابستاني 1397 در دانشگاه تخصصي فناوري هاي نوين آمل برگزاری اولین دوره دانش افزایی اساتید با موضوع ((  اندیشه سیاسی ومبانی انقلاب اسلامی )) در دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11474 Tue, 12 Jun 2018 07:29:00 GMT قابل توجه دانشجویان محترم شاهد و ایثارگر دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11468 Thu, 31 May 2018 18:05:00 GMT  ضیافت افطار به میزبانی انجمن‌ علمی دانشجویی دانشکده  زیست فناوری و دانشجویان بازرسی گوشت 95 دانشکده دامپزشکی برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11466 Tue, 29 May 2018 05:46:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری مراسم ضیافت افطار به مناسبت ولادت با سعادت  کریم اهل بیت (ع) http://ausmt.ac.ir/content/11464 Mon, 28 May 2018 09:30:00 GMT مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی و اولین جشنواره تجلیل از پژوهشگر برجسته بین المللی دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11462 Sun, 27 May 2018 08:51:00 GMT مراسم گرامیداشت هفته روابط عمومی و اولین جشنواره تجلیل از پژوهشگر برجسته بین المللی دانشگاه برگزار گردید ششمین نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11456 Sat, 19 May 2018 09:43:00 GMT کسب عنوان "طرح برگزیده پژوهشی- کاربردی" توسط عضو محترم هیات علمی دانشکده مهندسی فناوری های نوین، جناب آقای دکتر قدیر اسماعیلی http://ausmt.ac.ir/content/11459 Tue, 15 May 2018 08:20:00 GMT کسب عنوان "طرح برگزیده پژوهشی- کاربردی" توسط عضو محترم هیات علمی دانشکده مهندسی فناوری های نوین، جناب آقای دکتر قدیر اسماعیلی اطلاعیه امور مالی http://ausmt.ac.ir/content/11450 Mon, 14 May 2018 04:53:00 GMT اطلاعیه امور مالی ارتقای عضو هیات علمی دانشکده دامپزشکی از مرتبه استادیاری به مرتبه دانشیاری http://ausmt.ac.ir/content/11448 Sun, 13 May 2018 08:05:00 GMT مراسم گرامیداشت مقام معلم و تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11445 Fri, 11 May 2018 19:30:00 GMT (مهم) زمان حرکت جهت بازدید از سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 97 http://ausmt.ac.ir/content/11073 Wed, 25 Apr 2018 10:52:00 GMT برگزاری جشنواره غذای سالم ویژه دانشجویان و همکاران محترم دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11429 Tue, 24 Apr 2018 09:00:00 GMT برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار spss http://ausmt.ac.ir/content/11428 Tue, 24 Apr 2018 08:55:00 GMT سومین جشنواره معرفی وتجلیل از روابط عمومی ها وخبرنگاران برتر http://ausmt.ac.ir/content/11427 Mon, 23 Apr 2018 10:30:00 GMT اطلاعیه ثبت نام وام شهریه  (ویژه دانشجویان شبانه  نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96  ) http://ausmt.ac.ir/content/11426 Mon, 23 Apr 2018 10:14:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری مراسم مولودی بمناسبت اعیاد شعبانیه http://ausmt.ac.ir/content/11421 Sun, 22 Apr 2018 19:30:00 GMT قابل توجه دانشجویان دانشکده فنی ومهندسی http://ausmt.ac.ir/content/11416 Tue, 10 Apr 2018 11:19:00 GMT آیین آغاز سال کاری جدید با سخنرانی ریاست محترم دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11415 Tue, 10 Apr 2018 10:41:00 GMT (مهم) اطلاعیه سی و یکمین نماشگاه بین المللی کتاب تهران 97 http://ausmt.ac.ir/content/11413 Tue, 10 Apr 2018 10:23:00 GMT پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 98-97 دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11409 Sat, 07 Apr 2018 07:01:00 GMT پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دورة کارشناسی ارشد آیین آغاز سال کاری جدید با سخنرانی ریاست محترم دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11408 Tue, 03 Apr 2018 20:23:00 GMT افتتاح آزمایشگاه های سیالات ، انتقال حرارت و مرکز محاسبات پردازش سریع با حضور ریاست محترم ، مدیران دانشگاه و اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل http://ausmt.ac.ir/content/11404 Wed, 14 Mar 2018 08:55:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری مراسم گرامیداشت حضرت فاطمه (س)، بزرگداشت مقام مادر و جشن نوروز باستانی http://ausmt.ac.ir/content/11400 Tue, 13 Mar 2018 06:46:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری همایش هنرهای دستی دانشجویان بمناسبت روز احسان و نیکوکاری http://ausmt.ac.ir/content/11398 Tue, 13 Mar 2018 03:30:00 GMT اطلاعیه پذیرش مهمانان نوروزی سال 1397 در دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی http://ausmt.ac.ir/content/11399 Mon, 12 Mar 2018 06:11:00 GMT برگزاری اجلاس سراسری معاونان پژوهش و فناوری در وزارت علوم و تحقیقات http://ausmt.ac.ir/content/11397 Tue, 06 Mar 2018 05:43:00 GMT برگزاری نمایشگاه هنرهای دستی بمناسبت روز احسان و نیکوکاری http://ausmt.ac.ir/content/11389 Wed, 28 Feb 2018 09:30:00 GMT تغییر زمان برگزاری سی و سومین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت (ع) دانشجویان http://ausmt.ac.ir/content/11390 Tue, 27 Feb 2018 21:06:00 GMT راه اندازی مرکز نگهداری حیوانات آزمایشگاهی دردانشکده دامپزشکی http://ausmt.ac.ir/content/11378 Wed, 21 Feb 2018 12:33:00 GMT نخستین همایش بین المللی دانشگاه سبزبا حضور وزیرعلوم ، معاونان سازمان برنامه وبودجه ، روسا  و مدیران  دفترفنی ونظارت دانشگاه های کشور دردانشگاه فردوسی مشهد برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11375 Sun, 18 Feb 2018 12:24:00 GMT برگزاری مراسم مداحی و سخنرانی به مناسبت ایام فاطمیه http://ausmt.ac.ir/content/11373 Sun, 18 Feb 2018 06:48:00 GMT ریاست محترم دانشگاه جناب آقای  پروفسور دومیری گنجی درپیامی انتصاب ریاست جدید دانشگاه فنی وحرفه ای کشور را تبریک گفتند http://ausmt.ac.ir/content/11372 Sat, 17 Feb 2018 07:29:00 GMT انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با دانشگاه جامع امام حسین (ع) http://ausmt.ac.ir/content/11371 Wed, 14 Feb 2018 08:39:00 GMT پیام رهبرمعظم انقلاب اسلامی به مناسبت حضورحماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن ماه 1396 http://ausmt.ac.ir/content/11368 Tue, 13 Feb 2018 08:49:00 GMT حضور ریاست محترم دانشگاه ، اعضای هیات علمی وکارکنان دانشگاه درراهپیمایی با شکوه 22 بهمن http://ausmt.ac.ir/content/11367 Mon, 12 Feb 2018 07:58:00 GMT پیام ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت دهه فجر http://ausmt.ac.ir/content/11364 Sat, 03 Feb 2018 09:56:00 GMT اطلاعیه برگزاری مراسم فارغ التحصیلی ویژه دانشجویان ورودی 92 http://ausmt.ac.ir/content/11362 Fri, 02 Feb 2018 21:17:00 GMT اطلاعیه ثبت نام وام دانشجویی نیمسال دوم سال تحصیلی 96-97 http://ausmt.ac.ir/content/11361 Wed, 24 Jan 2018 05:19:00 GMT افتتاح دبیرخانه مجمع حامیان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11350 Wed, 10 Jan 2018 07:10:00 GMT تاسیس مجمع حامیان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11349 Wed, 10 Jan 2018 06:47:00 GMT ثبت نام دوره آموزشی لینوکس http://ausmt.ac.ir/content/11348 Mon, 08 Jan 2018 11:54:00 GMT دیدار ریاست محترم دانشگاه جناب آقای پروفسور دومیری گنجی ومدیران دانشگاه با ریاست محترم بانک قرض الحسنه رسالت آمل http://ausmt.ac.ir/content/11347 Mon, 08 Jan 2018 06:16:00 GMT معرفی دبیران و اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11343 Tue, 02 Jan 2018 08:26:00 GMT مراکزدرمانی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی ایران http://ausmt.ac.ir/content/11346 Tue, 02 Jan 2018 04:09:00 GMT مراکزدرمانی طرف قرارداد با بیمه ایران- مرکزآمل تجدید دعوت نامه شرکت در مناقصه پروژه دانشکده دامپزشکی http://ausmt.ac.ir/content/11341 Mon, 25 Dec 2017 10:47:00 GMT ششمین جلسه شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11339 Sun, 24 Dec 2017 20:30:00 GMT برگزاری سفرهای سیاحتی و فرهنگی برای اساتید محترم و همکاران دانشگاهی و خانواده هایشان http://ausmt.ac.ir/content/11337 Wed, 20 Dec 2017 09:06:00 GMT عقدتفاهم نامه همکاری بین المللی با دانشگاه پیزا ایتالیا http://ausmt.ac.ir/content/11336 Tue, 19 Dec 2017 07:28:00 GMT انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه سال تحصیلی 97-96 برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11331 Mon, 18 Dec 2017 09:14:00 GMT نشست تخصصی مدیراموربین الملل دانشگاه به همراه اعضای هیات علمی دانشکده دامپزشکی با رییس دانشکده دامپزشکی ومدیراموربین الملل دانشگاه باری ایتالیا http://ausmt.ac.ir/content/11329 Mon, 18 Dec 2017 06:48:00 GMT حضورریاست محترم دانشگاه ، اعضای محترم هیات علمی وکارکنان گرامی در مراسم تشییع وتدفین شهید والامقام مدافع حرم مهدی قره محمدی http://ausmt.ac.ir/content/11328 Mon, 18 Dec 2017 06:12:00 GMT تجلیل ازمدیرمحترم روابط عمومی واموربین الملل  دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل درسیزدهمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه ها وپارک های علم وفناوری منطقه دوکشور http://ausmt.ac.ir/content/11327 Sun, 17 Dec 2017 11:55:00 GMT مراسم گرامیداشت هفته پژوهش دردانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11326 Sun, 17 Dec 2017 11:34:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری جلسات توجیهی معرفی رشته ویژه دانشجویان جدیدالورود 96 http://ausmt.ac.ir/content/11320 Wed, 13 Dec 2017 07:26:00 GMT قابل توجه دانشجویان گرامی http://ausmt.ac.ir/content/11319 Tue, 12 Dec 2017 09:52:00 GMT اطلاعیه انتخابات شورای صنفی دانشجویی http://ausmt.ac.ir/content/11316 Sun, 10 Dec 2017 06:38:00 GMT انتخابات دبیرعمرانی منطقه دو کشور با حضورمدیران نظارت برطرح های عمرانی دانشگاه های منطقه دوکشور به میزبانی دانشگاه مازندران برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11311 Mon, 04 Dec 2017 10:15:00 GMT جزئیات برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجویی http://ausmt.ac.ir/content/11310 Sun, 03 Dec 2017 10:47:00 GMT استقبال ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل جناب آقای پروفسور دومیری گنجی ازورود مدافعان حرم http://ausmt.ac.ir/content/11308 Sun, 03 Dec 2017 08:14:00 GMT جشن پیروزی جبهه مقاومت برجبهه تکفیری - صهیونیستی داعش دردانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11306 Sun, 03 Dec 2017 07:06:00 GMT پخش مستند زندگی ریاست محترم دانشگاه پروفسور دومیری گنجی از شبکه مستند سیما http://ausmt.ac.ir/content/11304 Sat, 02 Dec 2017 11:04:00 GMT مستند من ایرانیم ( درباره پروفسور دومیری گنجی) دعوتنامه شرکت در مناقصه پروژه ساخت دانشکده دامپزشکی آمل http://ausmt.ac.ir/content/11303 Fri, 01 Dec 2017 20:30:00 GMT انتصاب جناب آقای دکتر خوشبخت به سمت سرپرست آموزش وتحصیلات تکمیلی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11292 Wed, 29 Nov 2017 06:07:00 GMT اطلاعیه اداره کارگزینی و رفاه دانشگاه درباره بیمه تکمیلی http://ausmt.ac.ir/content/11290 Tue, 28 Nov 2017 12:07:00 GMT اطلاعیه اداره کارگزینی و رفاه دانشگاه درباره بیمه تکمیلی کسب مقام پژوهشگربرتراستان مازندران توسط خانم دکترابوحسینی طبری و آقایان دکترشکری ، دکترقربانی http://ausmt.ac.ir/content/11289 Tue, 28 Nov 2017 11:44:00 GMT زمان بندی سخنرانی های هفته پژوهش http://ausmt.ac.ir/content/11286 Tue, 28 Nov 2017 07:59:00 GMT قرارگرفتن ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل درلیست یک درصد محققین موثردنیا ازدیدگاه ارجاع مقالات http://ausmt.ac.ir/content/11281 Tue, 21 Nov 2017 08:50:00 GMT حضورمدیرپژوهش وفناوری وسرپرست امور آموزش وتحصیلات تکمیلی دراولین همایش وقف علم وفناوری شهرستان آمل http://ausmt.ac.ir/content/11280 Tue, 21 Nov 2017 07:46:00 GMT اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جهت عضویت درشورای صنفی -رفاهی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11271 Tue, 14 Nov 2017 05:37:00 GMT پیام تسلیت ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل درپی حادثه زلزله غرب کشور http://ausmt.ac.ir/content/11272 Mon, 13 Nov 2017 20:58:00 GMT بازدید ریاست محترم دانشگاه جناب آقای پروفسوردومیری گنجی ازخوابگاه خواهران وفضای آموزشی واحد فذا http://ausmt.ac.ir/content/11269 Wed, 08 Nov 2017 12:10:00 GMT حضورریاست محترم دانشگاه ، اعضای محترم هیات علمی وکارکنان گرامی درراهپیمایی 13 آبان (روزملی مبارزه با استکبار جهانی ) http://ausmt.ac.ir/content/11263 Mon, 06 Nov 2017 05:13:00 GMT ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-96 http://ausmt.ac.ir/content/11262 Sun, 05 Nov 2017 04:52:00 GMT نهمین نشست معاونان ومدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه دو کشور به میزبانی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11258 Mon, 30 Oct 2017 07:30:00 GMT قابل توجه دانشجویان محترم مهندسی شیمی 96 http://ausmt.ac.ir/content/11256 Sun, 29 Oct 2017 09:45:00 GMT اطلاعیه انتخاب پژوهشگران برگزیده استان مازندران http://ausmt.ac.ir/content/11255 Tue, 24 Oct 2017 11:17:00 GMT نهمین نشست معاونین ومدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه دو کشور به میزبانی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار می گردد http://ausmt.ac.ir/content/11254 Tue, 24 Oct 2017 09:28:00 GMT مرکز زبان های خارجی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل دانشجو می پذیرد http://ausmt.ac.ir/content/11251 Mon, 23 Oct 2017 11:43:00 GMT اطلاعیه اداره فناوری اطلاعات دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11250 Sat, 21 Oct 2017 11:30:00 GMT اطلاعیه آپدیت سامانه های دانشگاه اطلاعیه فروش بلیط استخر http://ausmt.ac.ir/content/11247 Tue, 17 Oct 2017 10:26:00 GMT دوازدهمین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها وپارک های علم وفناوری منطقه دو کشوربرگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11243 Sat, 14 Oct 2017 10:30:00 GMT برگزاری محفل شعر بمناسبت بزرگداشت حافظ http://ausmt.ac.ir/content/11238 Mon, 09 Oct 2017 09:47:00 GMT برگزاری محفل شعر بمناسبت بزرگداشت حافظ کانال تلگرامی روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11236 Mon, 09 Oct 2017 07:29:00 GMT اطلاعیه تغذیه http://ausmt.ac.ir/content/11235 Sun, 08 Oct 2017 08:13:00 GMT بازدید معاونان ومدیران بین الملل دانشگاههای کشور ازمرکز منطقه ای وisc http://ausmt.ac.ir/content/11230 Tue, 03 Oct 2017 08:39:00 GMT یازدهمین نشست مشورتی معاونان ومدیران بین الملل دانشگاهها به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11229 Tue, 03 Oct 2017 08:02:00 GMT فهرست دانشجویان جدیدالورود که امتیاز لازم جهت اقامت در خوابگاه دانشکده علوم قرآنی کسب نموده اند http://ausmt.ac.ir/content/11227 Thu, 28 Sep 2017 18:42:00 GMT عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) توسط دانشجویان (فعالین فرهنگی) دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11221 Wed, 27 Sep 2017 12:59:00 GMT دیدار ریاست محترم و فعالین فرهنگی دانشگاه با خانواده شهید مدافع حرم " مصطفی زال نژاد" http://ausmt.ac.ir/content/11223 Tue, 26 Sep 2017 18:24:00 GMT مراسم محفل خاطره گویی دفاع مقدس  با حضور سرهنگ نام نژاد برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11224 Tue, 26 Sep 2017 17:08:00 GMT پیام ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت آغازسال تحصیلی جدید http://ausmt.ac.ir/content/11219 Mon, 25 Sep 2017 21:20:00 GMT