ausmt.ac.ir | دانشگاه‌ تخصصی فناوری‌های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/ fa-IR سایت خبری شاهد اطلاعیه برگزاری مراسم شام به مناسبت میلاد سرداران کربلا و  اعیاد شعبانیه http://ausmt.ac.ir/content/11422 Wed, 18 Apr 2018 04:41:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری مراسم مولودی بمناسبت مبعث رسول اکرم (ص) توسط هیئت مکتب الزهرا (س) http://ausmt.ac.ir/content/11421 Tue, 17 Apr 2018 03:38:00 GMT قابل توجه دانشجویان دانشکده فنی ومهندسی http://ausmt.ac.ir/content/11416 Tue, 10 Apr 2018 11:19:00 GMT آیین آغاز سال کاری جدید با سخنرانی ریاست محترم دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11415 Tue, 10 Apr 2018 10:41:00 GMT (مهم) اطلاعیه سی و یکمین نماشگاه بین المللی کتاب تهران 97 http://ausmt.ac.ir/content/11413 Tue, 10 Apr 2018 10:23:00 GMT برگزاری مراسم مولودی به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) http://ausmt.ac.ir/content/11412 Tue, 10 Apr 2018 06:57:00 GMT پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 98-97 دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11409 Sat, 07 Apr 2018 07:01:00 GMT پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دورة کارشناسی ارشد آیین آغاز سال کاری جدید با سخنرانی ریاست محترم دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11408 Tue, 03 Apr 2018 20:23:00 GMT پیام تبریک سال نو ریاست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11405 Sat, 17 Mar 2018 08:30:00 GMT پیام تبریک سال نو ریاست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل مراسم درختکاری با حضور ریاست محترم ، مدیران دانشگاه و اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل http://ausmt.ac.ir/content/11403 Wed, 14 Mar 2018 08:08:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری مراسم گرامیداشت حضرت فاطمه (س)، بزرگداشت مقام مادر و جشن نوروز باستانی http://ausmt.ac.ir/content/11400 Tue, 13 Mar 2018 06:46:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری همایش هنرهای دستی دانشجویان بمناسبت روز احسان و نیکوکاری http://ausmt.ac.ir/content/11398 Tue, 13 Mar 2018 03:30:00 GMT اطلاعیه پذیرش مهمانان نوروزی سال 1397 در دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی http://ausmt.ac.ir/content/11399 Mon, 12 Mar 2018 06:11:00 GMT برگزاری اجلاس سراسری معاونان پژوهش و فناوری در وزارت علوم و تحقیقات http://ausmt.ac.ir/content/11397 Tue, 06 Mar 2018 05:43:00 GMT قابل توجه کلیه اساتید هیئت علمی، همکاران و دانشجویان محترم http://ausmt.ac.ir/content/11395 Sun, 04 Mar 2018 04:48:00 GMT برگزاری نمایشگاه هنرهای دستی بمناسبت روز احسان و نیکوکاری http://ausmt.ac.ir/content/11389 Wed, 28 Feb 2018 09:30:00 GMT تغییر زمان برگزاری سی و سومین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت (ع) دانشجویان http://ausmt.ac.ir/content/11390 Tue, 27 Feb 2018 21:06:00 GMT کارگاه آموزشی تحلیل ومستندسازی حق اختراع http://ausmt.ac.ir/content/11388 Tue, 27 Feb 2018 10:22:00 GMT کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی http://ausmt.ac.ir/content/11387 Tue, 27 Feb 2018 09:55:00 GMT راه اندازی مرکز نگهداری حیوانات آزمایشگاهی دردانشکده دامپزشکی http://ausmt.ac.ir/content/11378 Wed, 21 Feb 2018 12:33:00 GMT نخستین همایش بین المللی دانشگاه سبزبا حضور وزیرعلوم ، معاونان سازمان برنامه وبودجه ، روسا  و مدیران  دفترفنی ونظارت دانشگاه های کشور دردانشگاه فردوسی مشهد برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11375 Sun, 18 Feb 2018 12:24:00 GMT اعضای محترم هیات علمی وکارکنان گرامی دانشگاه جهت اطلاع واقدام http://ausmt.ac.ir/content/11374 Sun, 18 Feb 2018 11:41:00 GMT برگزاری مراسم مداحی و سخنرانی به مناسبت ایام فاطمیه http://ausmt.ac.ir/content/11373 Sun, 18 Feb 2018 06:48:00 GMT ریاست محترم دانشگاه جناب آقای  پروفسور دومیری گنجی درپیامی انتصاب ریاست جدید دانشگاه فنی وحرفه ای کشور را تبریک گفتند http://ausmt.ac.ir/content/11372 Sat, 17 Feb 2018 07:29:00 GMT انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با دانشگاه جامع امام حسین (ع) http://ausmt.ac.ir/content/11371 Wed, 14 Feb 2018 08:39:00 GMT پیام رهبرمعظم انقلاب اسلامی به مناسبت حضورحماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن ماه 1396 http://ausmt.ac.ir/content/11368 Tue, 13 Feb 2018 08:49:00 GMT حضور ریاست محترم دانشگاه ، اعضای هیات علمی وکارکنان دانشگاه درراهپیمایی با شکوه 22 بهمن http://ausmt.ac.ir/content/11367 Mon, 12 Feb 2018 07:58:00 GMT پیام ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت دهه فجر http://ausmt.ac.ir/content/11364 Sat, 03 Feb 2018 09:56:00 GMT اطلاعیه برگزاری مراسم فارغ التحصیلی ویژه دانشجویان ورودی 92 http://ausmt.ac.ir/content/11362 Fri, 02 Feb 2018 21:17:00 GMT اطلاعیه ثبت نام وام دانشجویی نیمسال دوم سال تحصیلی 96-97 http://ausmt.ac.ir/content/11361 Wed, 24 Jan 2018 05:19:00 GMT مراسم ترحیم مرحوم حاج سید عزیزاله موسوی ، پدربزرگ همکار عزیزمان جناب آقای دکتر سید سعید موسوی http://ausmt.ac.ir/content/11360 Tue, 23 Jan 2018 06:16:00 GMT دیدار ریاست محترم ومدیران دانشگاه با جناب دکتریوسفیان نماینده محترم مردم آمل درمجلس شورای اسلامی http://ausmt.ac.ir/content/11352 Mon, 22 Jan 2018 08:27:00 GMT افتتاح دبیرخانه مجمع حامیان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11350 Wed, 10 Jan 2018 07:10:00 GMT تاسیس مجمع حامیان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11349 Wed, 10 Jan 2018 06:47:00 GMT ثبت نام دوره آموزشی لینوکس http://ausmt.ac.ir/content/11348 Mon, 08 Jan 2018 11:54:00 GMT دیدار ریاست محترم دانشگاه جناب آقای پروفسور دومیری گنجی ومدیران دانشگاه با ریاست محترم بانک قرض الحسنه رسالت آمل http://ausmt.ac.ir/content/11347 Mon, 08 Jan 2018 06:16:00 GMT معرفی دبیران و اساتید مشاور انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11343 Tue, 02 Jan 2018 08:26:00 GMT مراکزدرمانی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی ایران http://ausmt.ac.ir/content/11346 Tue, 02 Jan 2018 04:09:00 GMT مراکزدرمانی طرف قرارداد با بیمه ایران- مرکزآمل تجدید دعوت نامه شرکت در مناقصه پروژه دانشکده دامپزشکی http://ausmt.ac.ir/content/11341 Mon, 25 Dec 2017 10:47:00 GMT ششمین جلسه شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11339 Sun, 24 Dec 2017 20:30:00 GMT برگزاری سفرهای سیاحتی و فرهنگی برای اساتید محترم و همکاران دانشگاهی و خانواده هایشان http://ausmt.ac.ir/content/11337 Wed, 20 Dec 2017 09:06:00 GMT عقدتفاهم نامه همکاری بین المللی با دانشگاه پیزا ایتالیا http://ausmt.ac.ir/content/11336 Tue, 19 Dec 2017 07:28:00 GMT انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه سال تحصیلی 97-96 برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11331 Mon, 18 Dec 2017 09:14:00 GMT نشست تخصصی مدیراموربین الملل دانشگاه به همراه اعضای هیات علمی دانشکده دامپزشکی با رییس دانشکده دامپزشکی ومدیراموربین الملل دانشگاه باری ایتالیا http://ausmt.ac.ir/content/11329 Mon, 18 Dec 2017 06:48:00 GMT حضورریاست محترم دانشگاه ، اعضای محترم هیات علمی وکارکنان گرامی در مراسم تشییع وتدفین شهید والامقام مدافع حرم مهدی قره محمدی http://ausmt.ac.ir/content/11328 Mon, 18 Dec 2017 06:12:00 GMT تجلیل ازمدیرمحترم روابط عمومی واموربین الملل  دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل درسیزدهمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه ها وپارک های علم وفناوری منطقه دوکشور http://ausmt.ac.ir/content/11327 Sun, 17 Dec 2017 11:55:00 GMT مراسم گرامیداشت هفته پژوهش دردانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11326 Sun, 17 Dec 2017 11:34:00 GMT گزارش تصویری از برگزاری جلسات توجیهی معرفی رشته ویژه دانشجویان جدیدالورود 96 http://ausmt.ac.ir/content/11320 Wed, 13 Dec 2017 07:26:00 GMT قابل توجه دانشجویان گرامی http://ausmt.ac.ir/content/11319 Tue, 12 Dec 2017 09:52:00 GMT اطلاعیه انتخابات شورای صنفی دانشجویی http://ausmt.ac.ir/content/11316 Sun, 10 Dec 2017 06:38:00 GMT انتخابات دبیرعمرانی منطقه دو کشور با حضورمدیران نظارت برطرح های عمرانی دانشگاه های منطقه دوکشور به میزبانی دانشگاه مازندران برگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11311 Mon, 04 Dec 2017 10:15:00 GMT جزئیات برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجویی http://ausmt.ac.ir/content/11310 Sun, 03 Dec 2017 10:47:00 GMT پخش مستند زندگی ریاست محترم دانشگاه پروفسور دومیری گنجی از شبکه مستند سیما http://ausmt.ac.ir/content/11304 Sat, 02 Dec 2017 11:04:00 GMT مستند من ایرانیم ( درباره پروفسور دومیری گنجی) دعوتنامه شرکت در مناقصه پروژه ساخت دانشکده دامپزشکی آمل http://ausmt.ac.ir/content/11303 Fri, 01 Dec 2017 20:30:00 GMT انتصاب جناب آقای دکتر خوشبخت به سمت سرپرست آموزش وتحصیلات تکمیلی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11292 Wed, 29 Nov 2017 06:07:00 GMT اطلاعیه اداره کارگزینی و رفاه دانشگاه درباره بیمه تکمیلی http://ausmt.ac.ir/content/11290 Tue, 28 Nov 2017 12:07:00 GMT اطلاعیه اداره کارگزینی و رفاه دانشگاه درباره بیمه تکمیلی کسب مقام پژوهشگربرتراستان مازندران توسط خانم دکترابوحسینی طبری و آقایان دکترشکری ، دکترقربانی http://ausmt.ac.ir/content/11289 Tue, 28 Nov 2017 11:44:00 GMT زمان بندی سخنرانی های هفته پژوهش http://ausmt.ac.ir/content/11286 Tue, 28 Nov 2017 07:59:00 GMT قرارگرفتن ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل درلیست یک درصد محققین موثردنیا ازدیدگاه ارجاع مقالات http://ausmt.ac.ir/content/11281 Tue, 21 Nov 2017 08:50:00 GMT اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جهت عضویت درشورای صنفی -رفاهی دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11271 Tue, 14 Nov 2017 05:37:00 GMT پیام تسلیت ریاست محترم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل درپی حادثه زلزله غرب کشور http://ausmt.ac.ir/content/11272 Mon, 13 Nov 2017 20:58:00 GMT ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-96 http://ausmt.ac.ir/content/11262 Sun, 05 Nov 2017 04:52:00 GMT مراسم ترحیم مرحوم حاج محمدعلی توکلی ، پدرخانم همکارعزیزمان جناب آقای مرتضی توکلی http://ausmt.ac.ir/content/11259 Tue, 31 Oct 2017 12:10:00 GMT نهمین نشست معاونان ومدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه دو کشور به میزبانی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11258 Mon, 30 Oct 2017 07:30:00 GMT قابل توجه دانشجویان محترم مهندسی شیمی 96 http://ausmt.ac.ir/content/11256 Sun, 29 Oct 2017 09:45:00 GMT اطلاعیه انتخاب پژوهشگران برگزیده استان مازندران http://ausmt.ac.ir/content/11255 Tue, 24 Oct 2017 11:17:00 GMT نهمین نشست معاونین ومدیران دانشجویی دانشگاه های منطقه دو کشور به میزبانی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار می گردد http://ausmt.ac.ir/content/11254 Tue, 24 Oct 2017 09:28:00 GMT مرکز زبان های خارجی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل دانشجو می پذیرد http://ausmt.ac.ir/content/11251 Mon, 23 Oct 2017 11:43:00 GMT اطلاعیه اداره فناوری اطلاعات دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11250 Sat, 21 Oct 2017 11:30:00 GMT اطلاعیه آپدیت سامانه های دانشگاه اطلاعیه فروش بلیط استخر http://ausmt.ac.ir/content/11247 Tue, 17 Oct 2017 10:26:00 GMT دوازدهمین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها وپارک های علم وفناوری منطقه دو کشوربرگزارگردید http://ausmt.ac.ir/content/11243 Sat, 14 Oct 2017 10:30:00 GMT برگزاری محفل شعر بمناسبت بزرگداشت حافظ http://ausmt.ac.ir/content/11238 Mon, 09 Oct 2017 09:47:00 GMT برگزاری محفل شعر بمناسبت بزرگداشت حافظ کانال تلگرامی روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11236 Mon, 09 Oct 2017 07:29:00 GMT اطلاعیه تغذیه http://ausmt.ac.ir/content/11235 Sun, 08 Oct 2017 08:13:00 GMT فهرست دانشجویان جدیدالورود که امتیاز لازم جهت اقامت در خوابگاه دانشکده علوم قرآنی کسب نموده اند http://ausmt.ac.ir/content/11227 Thu, 28 Sep 2017 18:42:00 GMT عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) توسط دانشجویان (فعالین فرهنگی) دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11221 Wed, 27 Sep 2017 12:59:00 GMT دیدار ریاست محترم و فعالین فرهنگی دانشگاه با خانواده شهید مدافع حرم " مصطفی زال نژاد" http://ausmt.ac.ir/content/11223 Tue, 26 Sep 2017 18:24:00 GMT مراسم محفل خاطره گویی دفاع مقدس  با حضور سرهنگ نام نژاد برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11224 Tue, 26 Sep 2017 17:08:00 GMT قابل توجه اساتید محترم هیات علمی، کارکنان ارجمند و دانشجویان گرامی http://ausmt.ac.ir/content/11210 Tue, 19 Sep 2017 03:22:00 GMT اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود http://ausmt.ac.ir/content/11208 Mon, 18 Sep 2017 09:23:00 GMT اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود قابل توجه دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه http://ausmt.ac.ir/content/11185 Sun, 17 Sep 2017 13:01:00 GMT قابل توجه دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه قابل توجه دانشجویان شبانه (هم دانشجویان قدیمی و هم جدیدالورود) مهم http://ausmt.ac.ir/content/11207 Sun, 17 Sep 2017 10:00:00 GMT اطلاعبه برگزاری مراسم ختم http://ausmt.ac.ir/content/11165 Sun, 17 Sep 2017 05:30:00 GMT مراسم ختم زنده یاد مرحومه مغفوره سرکار خانم (صدیقه شریفی) همایش بین المللی سه روزه یوسرن و اولین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در علوم در آمل به پایان رسید http://ausmt.ac.ir/content/11193 Mon, 11 Sep 2017 20:16:00 GMT جشن تشویق فرزندان ممتاز اعضای هیات علمی وکارکنان دانشگاه http://ausmt.ac.ir/content/11200 Mon, 11 Sep 2017 10:22:00 GMT افتتاحیه همایش سه روزه بین المللی یوسرن http://ausmt.ac.ir/content/11187 Sun, 10 Sep 2017 05:30:00 GMT افتتاحیه همایش سه روزه بین المللی یوسرن پیام تسلیت بابت درگذشت والده گرامی جناب آقای دکترحمیدرضا کاظمینی http://ausmt.ac.ir/content/11184 Sun, 03 Sep 2017 04:29:00 GMT ثبت نام ورودی های جدید دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-96 http://ausmt.ac.ir/content/11183 Sun, 03 Sep 2017 04:21:00 GMT ثبت نام ورودی های جدید دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-96 تقویم جامع آموزشی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در سال تحصیلی 97-96 http://ausmt.ac.ir/content/11182 Sat, 02 Sep 2017 04:18:00 GMT تقویم جامع آموزشی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در نیمسال تحصیلی 97-96 هفتمین نشست مدیران و چهارمین نشست کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 2 کشور با حضور مدیر کل محترم فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به میزبانی دانشگاه گیلان  برگزار گردید http://ausmt.ac.ir/content/11181 Fri, 01 Sep 2017 15:00:00 GMT مراسم روز کارمند http://ausmt.ac.ir/content/11175 Wed, 23 Aug 2017 06:14:00 GMT اطلاعیه اداره کارگزینی ورفاه دانشگاه درخصوص بیمه شخص ثالث وبیمه بدنه خودرو http://ausmt.ac.ir/content/11172 Tue, 15 Aug 2017 07:30:00 GMT آگهي مناقصه تهيه ، طبخ و توزيع غذا براي دانشگاه  تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11171 Mon, 14 Aug 2017 05:42:00 GMT آگهي مناقصه تهيه ، طبخ و توزيع غذا براي دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد http://ausmt.ac.ir/content/11164 Sun, 23 Jul 2017 07:14:00 GMT برنامه دروس ارائه شده ترم تابستان http://ausmt.ac.ir/content/11162 Tue, 11 Jul 2017 13:41:00 GMT قابل توجه دانشجویان دانشکده مهندسی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11161 Wed, 05 Jul 2017 10:09:00 GMT تعطیلات تابستانه  سال  1396دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل http://ausmt.ac.ir/content/11160 Sat, 01 Jul 2017 07:26:00 GMT تغییر ساعت کاری دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل درتابستان 1396 http://ausmt.ac.ir/content/11158 Sat, 01 Jul 2017 06:37:00 GMT استفاده از محتوای آموزشی علمی دانشگاه فردوسی http://ausmt.ac.ir/content/11157 Sat, 01 Jul 2017 05:13:00 GMT اطلاعیه برگزاری ترم تابستان در سال 96 http://ausmt.ac.ir/content/11125 Tue, 20 Jun 2017 20:10:00 GMT اطلاعیه برگزاری ترم تابستان