کد خبر:  11252 تاریخ انتشار: 16:00 - 1396/08/03 تعداد بازدید: 2215

مراسم معارفه ویژه دانشجویان محترم جدیدالورود برگزار گردید

مراسم معارفه ویژه دانشجویان محترم جدیدالورود 96 دوره کارشناسی و کاردانی با حضور ریاست محترم دانشگاه، اعضای هیئت علمی، کارکنان، فعالین فرهنگی و دانشجویان جدیدالورود روز دوشنبه مورخ 96/08/01 رأس ساعت 9:30 صبح در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزار گردید. 
 

این مراسم که با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی آغاز شده بود، ابتدا دکتر داود دومیری گنجی (رئیس محترم دانشگاه) ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدیدالورود، این دانشگاه را اولین دانشگاه تخصصی فناوری های نوین کشور با اهداف بلند معرفی نمود. ایشان گفت: این دانشگاه برای جوانان نسل سوم تاسیس شده است و مهم ترین رسالت آن در راستای کارآفرینی است. اولین تلاش و حرکت ما نیز در راستای پیشبرد اهداف این دانشگاه، دعوت از دانشمندان یک درصد دنیا و برگزاری اولین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در علوم بوده است. 
دومیری گنجی افزود: دانشجو جهت ارتقای خویش لازم است علاوه بر طی نمودن روند عادی تحصیلات، در حوزه های مختلف پژوهشی، صنعتی و فناوری سرآمد یک مجموعه باشد و علاوه بر تحصیل، مهارت های لازم را نیز کسب نماید. همچنین ایشان از دانشجویان محترم خواستند تا با جدی گرفتن مقوله فرهنگ و رعایت اصول فرهنگی و اجتماعی که در جامعه بعنوان ارزش شناخته می‌شود، جهت افزایش نشاط و شادابی، رهایی از حالت روز مرگی و ممانعت از آسیب پذیری در جامعه بکوشند. 

در ادامه دکتر نیک پی (مدیر محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی) به بیان آیین نامه و مسائل مختلف آموزشی پرداخت و از دانشجویان محترم خواست تا با مطاله آیین نامه های آموزشی و مراجعه به کارشناسان آموزشی دانشگاه در جهت رفع مشکلات آموزشی خویش برآیند.

قابل ذکر است پخش کلیپ معرفی دانشگاه، پخش کلیپ شهدای مدافع حرم استان مازندران، اجرای تئاتر توسط گروه تئاتر آبتین دانشگاه و 
شعر خوانی دانشجو خانم سارا کاووسی با موضوع ملی و  اجرای نوای ضرب زورخانه ای توسط مرشد جناب آقای مانی مرادیان از اهم برنامه های برگزار شده این مراسم بوده است. همچنین بسته های فرهنگی شامل بروشور  آیین نامه آموزشی، بروشور فرهنگی (معرفی اعضای کانون ها، انجمن ها و سایر تشکل ها)، بروشور آیین نامه انضباطی و بروشور تخصصی رشته‌های مهندسی ویژه دانشجویان مهندسی بین دانشجویان توزیع گردید. 

در پایان مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خویش را از مساعدت ارزشمند ریاست محترم دانشگاه، همکاری و مشارکت بخش‌های مختلف، تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه تک تک اعضای فعالین فرهنگی (کانون های فرهنگی و هنری، انجمن های علمی دانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه) در جهت برگزاری این مراسم تقدیم می‌دارد و از درگاه ایزد منان، دوام عزت و سلامت و تداوم حضور شما عزیزان را مسئلت دارد. 


 

 

c2c2f773-ef80-4.jpg 6da94165-c610-4.jpg b703a543-49ba-4.jpg 0591c955-6322-4.jpg 287330cc-fe4e-4.jpg ee2d8535-30c4-4.jpg dadc81ae-0952-4.jpg ad17931f-8bb3-4.jpg

فرم دریافت نظرات شما
نام شما: نشانی پست الکترونیک شما:
نظر شما:*
سوال:* 9 + 9 =