کد خبر:  11522 تاریخ انتشار: 12:57 - 1397/06/05 تعداد بازدید: 1850

نشست خبری ریاست محترم دانشگاه وتجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه  ؛  جناب پروفسور دومیری گنجی ریاست محترم  دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل در نشست تجلیل از خبرنگاران فعال این شهرستان با بیان اینکه اصحاب رسانه کار بسیار بزرگی برعهده دارند، اظهار کرد: فعالیت رسانه باعث شفاف‌سازی تلاش مدیران و مسؤولان می‌شود که این امر با جلوگیری از انواع فساد اجتماعی، مالی، اداری و اقتصادی به سود جامعه است.
ایشان  با اعلام اینکه مدیری موفق است که بتواند عملکرد خود را به نمایش بگذارد تا جامعه و دیگر افراد از آن بهره گیرند، افزود: دانشگاه فناوری های نوین آمل دارای پروژه‌های مهم ملی است که یکی از این پروژه‌ها ایجاد دانشکده دامپزشکی است.
رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با تاکید بر پیشرفت بیش از 50 درصدی ساخت دانشکده دامپزشکی، تصریح کرد: این پروژه با سرعت در حال پیشرفت بوده و با حمایت نماینده مردم آمل در مجلس، سازمان برنامه و بودجه و دیگر نهادها روبرو است.
ایشان  با اعلام اینکه در این زمینه نیاز به برخی تفکیک‌ها داریم، بیان کرد: اعتبار سال جاری این مهم یک میلیارد و 670 میلیون تومان است ولی برای تکمیل دانشکده دامپزشکی در مجموع بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
دکتر دومیری گنجی با بیان اینکه دانشکده دامپزشکی آمل تنها مرکز علمی دامپزشکی در شمال کشور است . 
رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با اعلام فعالیت یک سوم دانشجویان این دانشگاه در حوزه دام و طیور، یادآور شد: در تلاش برای ایجاد دکترای دامپزشکی هستیم همچنین هدف از ایجاد دانشکده دامپزشکی ایجاد ساختار، سازمان و فضای فیزیکی مناسب است تا در زمینه‌های عمرانی، آموزش و پژوهش و روابط بین‌الملل به اهداف خود برسیم.
دکتر دومیری گنجی بیان کرد: با اجرای برنامه‌ها حدود 400 دانشجو و 10 عضو هیئت علمی در این مجموعه جذب خواهد شد.
رییس دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل با اعلام رویداد مهم بین‌المللی و علمی یوسرن، ادامه داد: به دنبال ایجاد تفاهم‌نامه با دانشمندان بین‌المللی هستیم البته انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری با دانشگاه‌های بزرگ، حضور فیزیکی اساتید در دانشگاه‌های معتبر و چاپ کتاب‌های مشترک و برگزاری کنفرانس‌های مشترک با پروژه‌های بزرگ، تبادل اساتید و دانشجو از تعاملات بین‌المللی است.
وی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ایتالیا، ادامه داد: با امضای تفاهم‌نامه دانشمندان این کشور در کنفرانس علمی دعوت شدند و کارگاه تخصصی  برگزار کردند.
دکتر دومیری گنجی با بیان انتقال تجهیزات آزمایشگاهی از کشور آلمان در زمینه سلول‌های بنیادی به داخل کشور و به نتیجه رسیدن با دو دانشگاه بزرگ فرانسه دارای بزرگترین لابراتوآر تحقیقاتی، اظهار کرد: آبان ماه امسال شهرستان آمل میزبان دومین کنفرانس بین‌المللی تکنولوژی نوین در علوم است.

90fce04a-d780-4.jpg 281ea63a-87b7-4.jpg b10a0697-0528-4.jpg

فرم دریافت نظرات شما
نام شما: نشانی پست الکترونیک شما:
نظر شما:*
سوال:* 6 + 3 =