مراسم بزرگداشت شهدا در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با حضور فرماندهان پایگاه بسیج اداری شهرستان آمل برگزار شد
3/15/2023 1:09:11 PM 861

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم روز بزرگداشت شهدا و تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با حضور ریاست دانشگاه، فرمانده محترم بسیج کارمندی شهرستان آمل و فرماندهان پایگاه بسیج ادارات شهرستان آمل به همراه تجلیل از مادران و همسران شهدا برگزار شد.

دکتر اکبر حاجی زاده مقدم رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل ضمن عرض خیر مقدم به کلیه مهمانان و فرماندهان محترم پایگاه های بسیج اداری شهرستان آمل و بزرگداشت مقام شامخ شهیدان ایران اسلامی گفت: افرادی که شهید داده اند برای دفاع از انقلاب اسلامی پیشتاز بوده و عاشق رهبر معظم انقلاب و پایبند به نظام جمهوری اسلامی ایران بودند.

وی با بیان اینکه باید همیشه و در همه حال قدردان خانواده های شهدا و ایثارگران بود، تصریح کرد: این خانواده ها، عزیزان و نور چشم های خود را برای دفاع از میهن اسلامی به جبهه های حق علیه باطل فرستادند تا دشمن نتواند به کشور، نظام و انقلاب تعدی و دست درازی کند.

دکتر حاجی زاده افزود: اسفند ماه از نظر شهدای شاخص متراکم ترین ماه سال است و 22 اسفند ماه به عنوان روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده است بنابراین وظیفه ماست که این روز را همه ساله گرامی بداریم.

سرهنگ اسماعیلی راد فرمانده بسیج ادارت شهرستان آمل بیان داشت: فضیلت شهدا آنقدر بزرگ و مقام شامخ آنها به اندازه ای عظیم است که گفتن از آنها ادای دین نیست بلکه قطره ای از دریای بزرگ است.

سرهنگ اسماعیلی راد با بیان اینکه انسان می تواند از یک قسمت بدن خود بگذرد و به آن فخر فروشی کند، ادامه داد: شهادت در راه خدا، گذشتن از تمام هستی است و فردی که از تمام هستی خود می گذرد، دیگر چیزی برای فخرفروشی ندارد و این از خود گذشتگی منبعث از ایمان قوی و اعتقاد بدون خدشه است.

در ادامه برنامه با اهدای لوح و جوایز از خانواده های شهدا تجلیل به عمل آمد.

 روابط عمومی دانشگاه 

0 نظر
ثبت نظر