افتتاح دبیرخانه وقف علم و فناوری در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
1/1/2022 9:55:47 AM 739
افتتاح دبیرخانه وقف علم و فناوری در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
دبیرخانه وقف علم و فناوری با حضور نماینده محترم آمل در مجلس شورای اسلامی و رؤسای ادارات شهرستان در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ آقای دکتر حاجی پور نماینده محترم مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، آقای مهندس مجیدی کیا رئیس محترم شورای اسلامی شهر آمل، حجت الاسلام بهرامی رئیس محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل، آقای دکتر مرزبند رئیس محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل و حاج آقا حیدرزاده رئیس محترم هیأت مدیره بنیاد حامیان علم و فناوری مازندران و مجمع خیرین شهرستان آمل به همراه سرپرست و معاونین دانشگاه، دبیرخانه وقف علم و فناوری شهرستان آمل را افتتاح و همچنین از نمایشگاه دستاوردهای فناوری و نوآوری دانشگاه بازدید به عمل آوردند.
در ابتدای این مراسم دکتر اکبر حاجی زاده مقدم،‌ سرپرست دانشگاه ضمن گرامی داشت حماسه 9 دی ماه و همچنین تسلیت دومین سالروز شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، اقدامات انجام شده از ابتدای تأسیس دانشگاه تاکنون را تشریح و از تلاش‌های اعضا محترم هیأت علمی و دانشجویان در ارتقاء جایگاه علمی و پژوهشی دانشگاه، تشکر و قدردانی نمودند.
در ادامه، آقای دکتر حاجی پور نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی و حماسه 9 دی ماه، بیان داشتند که، این دانشگاه به همت و زحمات خیلی از عزیزان تشکیل شد و تنها دانشگاه دولتی شهرستان آمل می باشد که این امر برای ما مایه افتخار هست و آملی ها هم قدردان این اقدامات هستند و اظهار امیدواری نمودند که با تصمیم گیری مناسب در زمینه وقف، حمایت های خوبی در حوزه های علمی صورت گیرد.
حجت السلام بهرامی رئیس محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل نیز بیان داشت؛ وقف یعنی یک عمل حقوقی ماندگار است که شرایط لازم را برای بقای موقوفه فراهم می نماید. ایشان وقف را یک حرکت بنیادی دانستند که منجر به اقدامات پسندیده در جامعه می‌شود و باید از ظرفیت عظیم واقفان در حوزه علم و فناوری و تربیت نخبگان و دانش پژوهان استفاده کنیم.
همچنین حاج آقا حیدرزاده رئیس هیأت مدیره بنیاد حامیان علم و فناوری مازندران و مجمع خیرین شهرستان آمل، ضمن قدردانی از زحمات سرپرست محترم دانشگاه، اقدامات انجام شده برای دانشگاه از ابتدای تأسیس تاکنون را ارزشمند توصیف نمودند. ایشان ضمن تشریح وضعیت صنعتی و تولیدی شهرستان آمل، حضور تأثیرگذار جوانان تحصیلکرده در حوزه صنعت و کارآفرینی را متذکر شدند و اظهار داشتند که توسعه و پیشرفت علمی یک جامعه، قطعاً موجب پیشرفت در فناوری خواهد بود و پیشرفت در فناوری، با رونق تولید، نشاط و شادابی در جامعه افزایش خواهد یافت.
در خاتمه مراسم، ضمن تبادل تفاهم نامه همکاری فیمابین دانشگاه و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل، دبیرخانه وقف علم و فناوری شهرستان آمل در ساختمان مرکزی دانشگاه با حضور مسئولین محترم افتتاح و همچنین از نمایشگاه دستاوردهای علمی دانشگاه نیز بازدید به عمل آمد.
 
0 نظر
ثبت نظر