مراسم گرامیداشت روز معلم و تجلیل از اساتید برتر دانشگاه
5/11/2022 4:17:35 AM 893

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

مراسم بزرگداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم و تجلیل از اعضای هیات علمی دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل با حضور فرماندار محترم شهرستان آمل، سرپرست دانشگاه، معاونین و اساتید برگزار شد.

 

در ابتدا مراسم دکتر فرید صمصامی خداداد معاونت آموزشی دانشگاه ضمن بزرگداشت مقام فاخر استاد و روز معلم و نیز گرامیداشت دهه سرآمدی آموزش، گزارشی از عملکرد آموزش در سال 1400 را برای حضار ارائه نمودند.

همچنین سرپرست دانشگاه، دکتر اکبر حاجی زاده مقدم هفته گرامیداشت مقام معلم را به همه معلمان و استادان فرهیخته دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل تبریک عرض نمودند و آروزی سلامتی و موفقیت برای این عزیزان از خداوند متعال مسئلت داشتند. و نیز گزارشی از عملکرد دانشگاه در تمامی زمینه‌ها را برای افراد حاضر در مراسم تشریح نمودند.

این مراسم که با حضور جناب آقای دکتر حسینی فرماندار محترم شهرستان آمل همراه بود، ایشان نیز ضمن تبریک روز معلم و گرامیداشت شهادت استاد مطهری، بر شعار سال 1401 مبنی بر تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین تاکید نمودند، که انشاالله جامعه دانشگاهی در این مسیر به جهت پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان ایران گام بردارد.

و در پایان مراسم نیز مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی جناب آقای دکتر مجید اسحق نیموری ضمن بزرگداشت مقام شامخ معلم و استاد فرزانه آیت‌الله مرتضی مطهری، اسامی اساتید نمونه دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل را اعلام نمودند که به شرح ذیل می باشد:

دانشکده دامپزشکی:

جناب آقای دکتر علی نیک پی، سرکار خانم دکتر بهرخ مرزبان

دانشکده مهندسی فناوری نوین:

جناب آقای دکتر قدیر اسماعیلی، جناب آقای دکتر محمدحسن شاهوی

دانشکده زیست فناوری:

سرکار خانم دکتر هاجر رجایی لیتکویی

دانشکده گیاهان دارویی:

جناب آقای دکتر محمود کیانی

 

روابط عمومی دانشگاه

0 نظر
ثبت نظر