تجلیل از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه فن‌بازار شرکت‌های دانش‌محور بخش کشاورزی استان مازندران
9/5/2022 4:39:43 PM 408

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل، جلسه تجلیل از شرکت‌های حاضر در "نمایشگاه فن‌بازار شرکت‌های دانش‌محور بخش کشاورزی استان مازندران"، که در هفته دولت سال جاری بر پا شده بود، برگزار گردید.

این جلسه با حضور فولاد، معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل، ابراهیم‌پور مدیر مرکز رشد واحدهای فناور آمل و نمایندگان شرکت‌های دانش‌محور حاضر در نمایشگاه فن‌بازار در سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی آمل برگزار شد.

همچنین در این جلسه، نقاط ضعف، قوت، فرصت‌ها و چالش‌های برگزاری نمایشگاه فن‌بازار و مسیر پیش‌روی شرکت‌های دانش‌بنیان و دانش‌محور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

و در پایان جلسه، لوح تقدیر از طرف عنایتی،رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران و حسینی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل به نمایندگان شرکت‌های حاضر در نمایشگاه فن‌بازار اهداء شد.

شایان ذکر است دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل در این فن بازار بخش کشاورزی از فنآوری و دستاوردهای اعضا هیات علمی و دانشجویان دانشگاه محصولاتی را عرضه نمود و همچنین جناب آقای دکتر حسین اسفندیان رئیس ارتباط با صنعت دانشگاه به نیابت از خانواده بزرگ دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل در این جلسه حضور داشتند. 

 

روابط عمومی دانشگاه 

0 نظر
ثبت نظر