دیدار سرپرست دانشگاه با امام جمعه جدید شهرستان آمل حجت اسلام یعقوبیان
9/7/2022 1:31:05 PM 2007

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اکبر حاجی زاده مقدم سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با امام جمعه جدید شهرستان آمل حجت الاسلام یعقوبیان دیدار داشتند.

در این دیدار دکتر حاجی زاده مقدم ضمن عرض تبریک در پی انتصاب حجت الاسلام یعقوبیان به عنوان امام جمعه جدید شهرستان آمل ابراز امیدواری کردند که بتوانیم در آینده با کمک مسئولان محترم شهرستان آمل و امام جمعه محترم موفقیت های علمی، پژوهشی و فرهنگی کسب نمائیم.

در ادامه دکتر حاجی زاده مقدم با بیان اینکه دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به عنوان تنها دانشگاه دولتی شهرستان آمل می باشد، بنابراین بیشتر از گذشته نیازمند توجه و حمایت های شما عزیزان هستیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفيت اساتيد فعال فرهنگي، استفاده از پتانسيل چهره‌هاي فرهنگي تاثيرگذار در سطح دانشگاه‌ها، استفاده از پوشش  مناسب متناسب با فرهنگ اسلامي براي دانشجويان و استفاده از مراکز مشاوره براي ترويج فرهنگ اسلامي - ايراني فرهنگ عفاف و حجاب را توسعه دهیم.

همچنین حجت الاسلام یعقوبیان فرمود: دانشگاه محيط خوبي براي انتشار هر چه بيشتر فرهنگ و تمدن اسلامي و انقلابي  است و در همين راستا نيازمند سرمايه‌گذاري فرهنگي براي ترويج  فرهنگ عفاف و حجاب است.

در پایان حجت الاسلام یعقوبیان، با تأکيد بر کادرسازي  نيروهاي انقلابي در سطح دانشگاه‌ها، يادآور شد: مي‌توان با استفاده از اساتيد فرهيخته و انقلابي آموزه‌هاي قرآني و اسلامي را در سطح دانشگاه‌ها توسعه داد.

 

 

روابط عمومی دانشگاه

0 نظر
ثبت نظر