پیام سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت حماسه ششم بهمن آمل
1/25/2023 11:21:05 PM 534

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اکبر حاجی زاده مقدم سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با صدور پیامی یاد و خاطره حماسه آفرینی مردم آمل در ششم بهمن ماه سال ۶۰ را در پاسداری از انقلاب اسلامی گرامی داشت. ‎ ‎

پیام کامل سرپرست دانشگاه به شرح زیر است:

انقلاب اسلامی که از آغاز حرکت پویا و تاریخ ساز خود به رهبری حکیمانه امام راحل، امواج خروشان ملت و اقشار مختلف جامعه را در مسیر پرفراز و نشیب اش و پس از پیروزی شکوهمند و تاریخی اش همراه ساخت، همواره با توطئه‌ها و نیرنگ‌های استکبار جهانی و اذناب خودفروخته آنان روبرو بوده و در این راه صعب و گران با هوشیاری مردم بصیر و آگاه؛ جریان‌های معاند را یکی پس از دیگری شناسایی و متوقف کرد.

حماسه ششم بهمن سال 60 مردم آمل که به ثبت رویدادی سترگ در تاریخ مقاومت و انقلاب ملت ایران منجر شد، یکی از جلوه های خباثت استکبار جهانی و اذناب بی هویت و خودفروخته آن است که با خیال خام خود سعی داشت در سال های آغازین رشد و نمو انقلاب نوپای اسلامی با تسخیر شهرستان آمل؛ جریان خروشان حرکت انقلابی ملت ایران را سد نماید، لیکن حضور حماسی، بهنگام و آگاهانه مردم که همواره در صحنه های دفاع از انقلاب پیشتاز و پیشگام بودند، راه دشمنان قسم خورده انقلاب را قطع کرد و صحنه ای زرین را در کتاب مقاومت مردم ایران اسلامی و مازندران ولایی رقم زد. از عظمت و مهابت این خروش حماسی و انقلابی مردم آمل همان بس که در وصیت‌نامه سیاسی و الهی حضرت امام خمینی (ره) از آن یاد شد.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام حماسه ششم بهمن مردم انقلابی آمل در سال 60 و سالروز این حماسه آفرینی جاودان در تاریخ انقلاب اسلامی، امیدوارم زمنیه انتقال ارزش‌ها و ابعاد این حماسه ماندگار به نسل‌های آینده فراهم شود.

 

دکتر اکبر حاجی زاده مقدم 

سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل 

 

روابط عمومی دانشگاه 

 

 

 

0 نظر
ثبت نظر