دیدار ریاست دانشگاه با حجت السلام مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل
5/4/2020 10:30:40 AM 3498

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

دکتر داوود دومیری گنجی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان با ابراز خرسندی از این دیدار بیان داشتند: یکی از برنامه‌های مهم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل، توجه به اجرای برنامه‌های فرهنگی مطابق با ارزش‌های ناب اسلامی است و مرجع این برنامه‌ها دفاتر ائمه جمعه هستند تا بتوانیم با استفاده از رهنمودهای حکیمانه و عالمانه این بزرگواران در اجرای صحیح آن گام‌های مثبتی برداریم.

رئیس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین امل  با اشاره به وضعیت آموزش عالی در استان افزود: عظمت دانشگاه در شهرستان آمل موهبت الهی است که به برکت کمک معنوی حضرت امام(ره) و پشتوانه اعتماد مردم شکل گرفته تا امروز به بزرگ‌ترین سرمایه علمی فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است. 

امام‌جمعه شهرستان آمل حجت السلام مرتضوی نیز گفت: شکوفایی بهار علم و دانش در سرزمین ایران اسلامی در موقعیت حساس فعلی کشور به حضور و تلاش بیشتر جوانان دانشجو و نخبگان دانشگاهی نیازمند است تا حوزه تولید ملی رشد بیشتری پیدا کرده و میزان وابستگی به خارج از کشور به صفر برسد.

امام‌جمعه آمل تصریح کرد: حضور شخصیت‌های ارزشی در این دانشگاه با کم‌کردن دغدغه‌ها، جامعه را به آینده امیدوار کرده است و دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل  نیز که به‌عنوان پیشانی علمی شهر شناخته می‌شود، پشتوانه بسیار محکمی برای دستگاه‌های اجرایی است.

وی تصریح کرد: امید است با راه‌اندازی رشته‌های جدی که مورد نیاز شهر امل است، توسعه متوازن شهرستان را به همراه داشته تا همه مردم از این نعمت منتفع شوند.

روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

 

0 نظر
ثبت نظر