وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دانشکده دامپزشکی دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل را افتتاح کرد
3/2/2023 11:23:16 PM 1618

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، ساختمان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به عنوان نخستین دانشکده دامپزشکی شمال کشور با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با همراهی معاون استاندار مازندارن و فرماندار شهرستان آمل و دکتر حاجی‌پور نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی با اعتباری بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

این دانشکده با مشارکت 50 درصدی خانواده خیّر نیک اندیش مرحومه زهرا تفضیلی ساخته شده است که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در افتتاح این طرح از خانواده این خیّر نیک‌اندیش و همه افرادی که در تکمیل این طرح نقش داشتند، قدردانی کرد.

دکتر  اکبر حاجی زاده مقدم رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نونین آمل ضمن قدردانی از حضور وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و هیئت همراه بیان داشت: ساختمان دانشکده دامپزشکی سال ۱۳۹۲ کلنگ زنی شد و با طراحی در چهار فاز کار خود را آغاز کرد و با ساخت و تجهیز این دانشکده برای ۵۰۰ دانشجوی رشته دامپزشکی فضای مجهز و مناسب آموزشی و آزمایشگاهی مهیا شد.

دکتر حاجی زاده مقدم با قدردانی از خدمات ارزنده خیران نیک اندیش آملی در مراحل مختلف ایجاد پروژه‌های دانشگاه فناوری‌های نوین از جمله دانشکده دامپزشکی این دانشگاه از زحمات و حمایت های وزارت عتف تشکر کرد.

 

روابط عمومی دانشگاه

 

0 نظر
ثبت نظر