پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان
3/4/2023 4:15:25 PM 522

ریاست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان در پیامی این روز را به همه جوانان و به ویژه به جوانان و دانشجویان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، پیام صادره به شرح زیر می باشد:

نقش آفرینی جوانان این مرز و بوم در تاریخ پر افتخار کشورمان از دوران پیروزی شکوهمند ‏انقلاب ‏اسلامی و جنگ تحمیلی، تا به امروز که فصل جدیدی برای جوانان در عرصه های مختلف علمی و پژوهشی با توجه به شرایط خاص امروز کشور به منصه ظهور رسیده، بر  کسی پوشیده نیست.

بنا بر رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد، معظم‌له محور همه سیاست‌ها و برنامه‌های نظام در این بیانیه را با تمرکز به استفاده از ظرفیت و توجه به جوانان قرار دادند و روی سخن مقام معظم رهبری برای حل بحران‌ها و توسعه و سربلندی ایران عزیز با جوانان بود که این موضوع هم وظیفه سنگینی بر دوش مسئولان کشوری برای اعتماد به جوانان در عرصه‌های مختلف به ویژه عرصه‌های مدیریتی کشور نهاد، و هم امید و انگیزه را در دل جوانان برای ساختن آینده ایران اسلامی زنده کرد.

با انگیزه و توانایی که از شما دانشجویان عزیز سراغ دارم، امید دارم که آینده درخشانی در انتظار شما و ایران سربلند خواهد بود.

درپایان اینجانب ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به همه جوانان، به ویژه جوانان و دانشجویان فرهیخته دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل، آرزوی سربلندی و موفقیت برای شما عزیزان از خداوند متعال خواستارم.

 

دکتر اکبر حاجی زاده مقدم

رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

 

روابط عمومی دانشگاه

 

0 نظر
ثبت نظر