قرارداد همکاری فیمابین دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل و مرکز شهید چمران
5/30/2023 12:02:07 PM 527

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در حاشیه برگزاری سومین کنفرانس بین المللی نوین در علوم نشستی با حضور جناب آقای دکتر اکبر حاجی زاده مقدم ریاست دانشگاه، جناب آقای دکتر مجتبی رنجبر معاون آموزشی و پژوهشی و سایر مسئولین دانشگاه با دکتر ابوالحسینی رییس مرکز شهید چمران و دکتر کریمی پور مدیر پژوهش و نوآوری مرکز شهید چمران برگزار گردید.

در طی این نشست قرارداد همکاری فیمابین دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل و مرکز شهید چمران پیرو راه اندازی مرکز توسعه و اکتسابات فناوری و نوآوری اینترنت اشیاء و هوشمندسازی در شمال کشور به منظور بهره مندی از توان فنی و ظرفیت شبکه علم و فناوری دانشگاه منعقد گردید. 

در آیین انعقاد این قرارداد همکاری که با هدف ایجاد و گسترش همکاری‌های آموزشی _ پژوهشی برگزار شد، دکتر کریمی پور مدیریت محترم پژوهش و نوآوری مرکز شهید چمران و دکتر اکبر حاجی زاده مقدم ریاست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به نمایندگی از سوی این دو سازمان، تفاهم‌نامه را امضا نمودند.

دکتر حاجی زاده مقدم نیر در پایان ابراز امیدواری نمودند که در آینده همکاری‌های بیشتری در زمینه های مختلف آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه و این مرکز صورت پذیرد.

 

روابط عمومی دانشگاه

0 نظر
ثبت نظر