اطلاعیه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته گیاهان دارویی
10/19/2020 11:02:13 AM 3712

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی، به اطلاع كلیه پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال تحصیلی 1400-1399 می رساند كه ثبت نام از پذیرفته شدگان در دو مرحله می باشد كه در مرحله اول، ثبت نام به صورت آنلاین بوده و پس از آن در مرحله دوم ارسال مدارک مورد نیاز اداره آموزش دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به صورت فیزیکی و از طریق پست انجام می پذیرد.

لازم به ذكر است پذیرفته شدگان محترم قبل از اقدام به ثبت نام، كلیه ی مدارک زیر را آماده نموده تا در فرآیند ثبت نام دچار مشکل نگردند.

مدارك لازم جهت ثبت نام آنلاین و ارسال فیزیکی به آموزش دانشگاه:

1-کپی شناسنامه دو سری از تمام صفحات

2- کپی کارت ملی (در صورت وجود) پشت و رو دو سری

3-شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری

4- مدرک وضعیت نظام وظیفه برای برادران

5- اصل یا گواهی مدرک کاردانی (فوق دیپلم)

توضیحات: الف)برای آن دسته از پذیرفته شدگانی که ارائه اصل یا گواهی مدرک کاردانی امکان پذیر نباشد، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی با محتوای فرم شماره 7 ارائه نماید. در صورتی که فرد پذیرفته شده در آزمون تا تاریخ مقرر فارغ التحصیل نشده باشد قبولی وی کان لم یکن تلقی می گردد.

ب)پذیرفته شدگان  به شرط اخذ مدرک دوره کاردانی حداکثرتا 1399/7/30 مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل می باشند.

6- تأییدیه تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان وازت علوم ، تحقیقات و فناوری

توضیحات: براساس مفاد ماده 7 دستوالعمل صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری آن دسته از دانشجویان وزارت علوم و تحقیقات ان دسته از فارغ التحصیلان دوره کاردانی که از مزایای صندوق مذکور بهره مند شده اند،در صورت قبولی در آزمون پذیرش دانشجو ازدوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1399، لازم است با صندوق رفاه دانشجویان تسویه نموده و تأییدیه مربوط را در زمان ثبت نام به دانشگاه محل قبولی خود ارائه نمایند.

 

مرحله ي اول ثبت نام اینترنتی و بارگذاري مدارك:

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان، از تاریخ 99/7/28 شروع و تا ساعت 24 روز 99/7/30 از طریق مراجعه به سایت آموزش دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل انجام می پذیرد.

 

ابتدا وارد سامانه ی آموزشی دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل، به آدرس زیر شوید:

http://81.12.72.119/Samaweb

نوع کاربری را بر روی دانشجویان جدید الورود قرار داده، سپس كد كاربري: " شماره ملی  "  گذر واژه: " شماره ي داوطلبی " خود را وارد نموده و ورود به سیستم را بزنید.

تذكر: پس از اتمام ثبت نام آنلاین، لطفاً از تاییده ی ثبت نام پرینت گرفته و به همراه مدارک ثبت نامی و فرم های مورد نظر در ادامه همین اطلاعیه به آدرس دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل به صورت پستی ارسال فرمایید. در صورت عدم تکمیل و ارسال، از ادامه تحصیل ایشان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

تذكر مهم: ثبت نام مرحله اول الزامی بوده و در صورت عدم ثبت نام آنلاین، مدارك فیزیکی ارسالی بررسی نمی گردد. همچنین ثبت نام مرحله اول به منزله تائید نهایی نمی باشد و پذیرش متقاضیان در دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل بصورت مشروط بوده و تائید نهایی ثبت نام منوط به دریافت كلیه ي مدارك فیزیکی (ثبت نام مرحله دوم) و بررسی آن توسط كارشناسان اداره آموزش دانشگاه می باشد. بدیهی است در صورتی كه مشخص گردد كه مدارك ارسالی داراي نواقصی باشد از ادامه تحصیل دانشجویان جلوگیري به عمل می آید.

مرحله ي دوم: ارسال مدارك ثبت نامی به صورت فیزیکی از طریق پست : پس از ثبت نام اینترنتی (مرحله ي اول)، كلیه ي پذیرفته شدگان موظفند نسبت به تکمیل فرمها و ارسال فیزیکی مدارك حداكثر تا تاریخ 99/8/8 اقدام نمایند.

آدرس پستی دانشگاه جهت ارسال مدارك به صورت فیزیکی : مازندران، آمل، خیابان طالقانی، اباذر35، دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل - كد پستی 64616-46156

تذكر1 :لازم است بر روي پاكت ارسالی پستی موارد زیر قید گردد:

نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی، دوره تحصیلی (روزانه یا شبانه) ، مقطع تحصیلی و جنسیت  قید گردد.

تذكر2:پذیرفته شدگان دوره روزانه اي كه پس از ثبت نام، درخواست انصراف از تحصیل نمایند ملزم به پرداخت یک نیمسال آموزش رایگان هستند ازاین رو در ثبت نام دقت لازم را به عمل آورند.

تذكر3 :پذیرفته شدگان دوره شبانه اي كه پس از ثبت نام و قبل از شروع كلاسها، درخواست انصراف از تحصیل نمایند، شهریه پرداختی آن نیمسال، به عنوان هزینه انصراف محسوب می شود و بازپرداخت نمی شود.

مبلغ 350.000 ريال جهت بیمه و کارت دانشجویی و سایر خدمات به شماره حساب زیر واریز نموده و اصل فیش را همراه مدارک ارسال فرمایید.

0109668404008  بانک ملی بنام درآمد اختصاصی دانشگاه فناوری های نوین آمل

لازم است تمامی پذیرفته شدگان محترم حتما پس از اتمام فرایند ثبت نام به سامانه امور دانشجویان مراجعه نموده و از طریق لینک های زیر در سامانه های مربوطه ثبت نام کرده و کارنامه سلامت جسم و روان خود را دریافت و رسید آن را نزد خود نگهداری نمایند.

سلامت روان:

https://portal.saorg.ir/mentalhealth

سلامت جسم:

https://portal.saorg.ir/physicalhealth

 

دریافت فرم های ثبت نام 

0 نظر
ثبت نظر