اطلاعیه ثبت نام کاردانی و کارشناسی پذیرش بدون آزمون
10/20/2020 12:05:38 PM 7949

ضمن عرض تبریک و آروزی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی، به اطلاع كلیه پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی با سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال تحصیلی 1400-1399 می رساند كه ثبت نام از پذیرفته شدگان در دو مرحله می باشد كه در مرحله اول، ثبت نام به صورت آنلاین بوده و پس از آن در مرحله دوم ارسال مدارک مورد نیاز اداره آموزش دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به صورت فیزیکی و از طریق پست انجام می پذیرد.

لازم به ذكر است پذیرفته شدگان محترم قبل از اقدام به ثبت نام، كلیه ی مدارک زیر را آماده نموده تا در فرآیند ثبت نام دچار مشکل نگردند.

مدارك لازم جهت ثبت نام آنلاین و ارسال فیزیکی به آموزش دانشگاه:

  • برای دانش آموزان قبولی دیپلم سال ما قبل 98 :اصل یا گواهی موقت دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی و ریزنمرات دوره متوسطه (برای نظام جدید) و دو نسخه تصویر از هر كدام
  • برای دانش آموزان قبولی دیپلم سال 98 و به بعد: اصل یا گواهی موقت دیپلم و فرم 602 و ریزنمرات دوره متوسطه(برای نظام جدید) و دو نسخه تصویر از هر كدام
  • -اصل یا گواهی موقت دیپلم و ریزنمرات دوره متوسطه (برای نظام قدیم) و و دو نسخه تصویر از هر كدام.
  • -رسید ارزش تحصیلی از دفتر پیشخوان دولت

(با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و به همراه داشتن گواهی دیپلم و یا پیش دانشگاهی)

5-تصویر كارت ملی و شناسنامه ( دو نسخه پشت و رو )

6-عکس 4*3 ( 8 قطعه برای مشمولین و 6 قطعه برای غیرمشمولین و یا پذیرفته شدگان دختر)

7--فرم شماره 1 سازمان سنجش(بارگذاری شده در سامانه ثبت نام دانشگاه) برای پذیرفته شدگان فعلی و انصرافی

8-فرم شماره5 سازمان سنجش(بارگذاری شده در سامانه ثبت نام دانشگاه) برای سهمیه های مناطق 2 و 3

9-فرم شماره 4 سازمان سنجش (بارگذاری شده در سامانه ثبت نام دانشگاه). برای سهمیه های منطقه 1 ، رزمندگان و ایثارگران

10 -برگ درخواست معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول صادر شده در سامانه ثبت نام دانشگاه( پذیرفته شدگان به همراه برگه درخواست معافیت تحصیلی تصویر گواهی پیش دانشگاهی برای دانش آموزان قبولی دیپلم سال ما قبل 98 یا تصویر گواهی دیپلم برای دانش آموزان قبولی دیپلم سال 98 و به بعد و تصویر شناسنامه و كارت ملی جهت دریافت معافیت تحصیلی به پلیس + 10 مراجعه نمایند.

11-دریافت شماره دانشجویی.

مرحله ي اول ثبت نام اینترنتی و بارگذاري مدارك:

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان، بر حسب حروف الفبا، در روزهای زیر، از طریق مراجعه به سایت آموزش دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل انجام می پذیرد.

شنبه

99/08/03

الف تا د

یکشنبه

99/08/04

ذ تا غ

دوشنبه

99/08/05

ف تا ي

سه شنبه

99/08/06

تمامی (با تاخیر)

 

ابتدا وارد سامانه ی آموزشی دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل، به آدرس زیر شوید:

http://81.12.72.119/Samaweb

نوع کاربری را بر روی دانشجویان جدید الورود قرار داده، سپس كد كاربري: " شماره ملی  "  گذر واژه: " 0  (صفر) " را وارد نموده و ورود به سیستم را بزنید.

تذكر: پس از اتمام ثبت نام آنلاین ، لطفاً از تاییده ی ثبت نام پرینت گرفته و به همراه مدارک ثبت نامی به آدرس دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل به صورت پستی ارسال فرمایید.

تذكر: لازم است كلیه پذیرفته شدگان نسبت به دریافت فرم ها و مدارک مورد درخواست در سامانه آموزشی دانشگاه و تکمیل و بارگذاری آنها در سامانه اقدام لازم را انجام دهند. در صورت عدم تکمیل و بارگذاری مدارک درخواستی، از ادامه تحصیل ایشان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

تذكر مهم: ثبت نام مرحله اول الزامی بوده و در صورت عدم ثبت نام آنلاین، مدارك فیزیکی ارسالی بررسی نمی گردد. همچنین ثبت نام مرحله اول به منزله تائید نهایی نمی باشد و پذیرش متقاضیان در دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل بصورت مشروط بوده و تائید نهایی ثبت نام منوط به دریافت كلیه ي مدارك فیزیکی ( ثبت نام مرحله دوم) و بررسی آن توسط كارشناسان اداره آموزش دانشگاه می باشد. بدیهی است در صورتی كه مشخص گردد كه مدارك ارسالی داراي نواقصی باشد از ادامه تحصیل دانشجویان جلوگیري به عمل می آید.

مرحله ي دوم: ارسال مدارك ثبت نامی به صورت فیزیکی از طریق پست: پس از ثبت نام اینترنتی (مرحله ي اول)، كلیه ي پذیرفته شدگان موظفند نسبت به تکمیل فرمها و ارسال فیزیکی مدارك حداكثر تا تاریخ 14/8/99 اقدام نمایند.

آدرس پستی دانشگاه جهت ارسال مدارك به صورت فیزیکی: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، اباذر35، دانشگاه تخصصی فناوری نوین آمل     كد پستی 64616-46156

تذكر1 :لازم است كلیه پذیرفته شدگان در هنگام ارسال مدارك به صورت فیزیکی از طریق پست نسبت به تکمیل چک لیست زیر و امضا آن اقدام و به همراه مدارك درخواستی ارسال نمایند.

تذكر2 :لازم است بروي پاكت ارسالی پستی موارد زیر قید گردد.

نام و نام خانوادگی ،رشته تحصیلی، دوره تحصیلی (روزانه یا شبانه) ، مقطع تحصیلی و جنسیت  قید گردد.

تذكر3 :پذیرفته شدگان دوره روزانه اي كه پس از ثبت نام، درخواست انصراف از تحصیل نمایند ملزم به پرداخت یک نیمسال آموزش رایگان هستند ازاین رو در ثبت نام دقت لازم را به عمل آورند.

تذكر4 :پذیرفته شدگان دوره شبانه اي كه پس از ثبت نام و قبل از شروع كلاسها، درخواست انصراف از تحصیل نمایند، شهریه پرداختی آن نیمسال، به عنوان هزینه انصراف محسوب می شود و بازپرداخت نمی شود.

 دانشجویان کاردانی مبلغ 350.000 ريال و کارشناسی 500.000 ریال جهت بیمه و کارت دانشجویی و سایر خدمات به شماره حساب زیر واریز نموده و اصل فیش را همراه مدارک ارسال فرمایید.

دانشجویان شبانه (نوبت دوم) مبلغ 5.000.000 پنج میلیون ریال علی الحساب بابت شهریه به شماره حساب زیر واریز نموده و اصل فیش را همراه مدارک ارسال فرمایید.

۰۱۰۹۶۶۸۴۰۴۰۰۸  بانک ملی بنام درآمد اختصاصی دانشگاه فناوری های نوین آمل

لازم است تمامی پذیرفته شدگان محترم حتما پس از اتمام فرایند ثبت نام به سامانه امور دانشجویان مراجعه نموده و از طریق لینک های زیر در سامانه های مربوطه ثبت نام کرده و کارنامه سلامت جسم و روان خود را دریافت و رسید آن را نزد خود نگهداری نمایند.

سلامت روان:

https://portal.saorg.ir/mentalhealth/

سلامت جسم:

https://portal.saorg.ir/physicalhealth/

 

 دانلود فرم های مربوطه

0 نظر
ثبت نظر