پیام تبریک سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
8/28/2021 8:15:45 AM 1914

پیام تبریک سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

دکتر اکبر حاجی زاده مقدم؛ سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل؛ دکتر اکبر حاجی زاده مقدم، سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت وروز کارمند را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 بار دیگر گذر ایام، یادها را متوجه فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب اسلامی، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر و روزهای پرشور خدمتگزاری، حماسه و ایثار نمود.

صدق گفتار شهید مطهری بحق در مورد این شهیدان نمایان است که گفت: شهید شمع تاریخ است، چون نام، یاد و مرام این شهیدان همواره چون شمعی فروزان راه خدمت صادقانه به خلق را به روشنی پیش روی ما می نهد.

هفته اول شهریور ماه که با نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر مزین و هفته دولت نامگذاری شده را به همه دولت مردان خدوم و کارکنان شریف تبریک می گویم.
 تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.
همزمانی هفته دولت و ایام شهادت شهیدان رجایی  و با هنر با ایام پر خیر و برکت ماه محرم، قیام امام حسین(ع)، را باید به فال نیک گرفت چراکه خدمت به خلق خدا از جهاد در راه حق علیه باطل کمتر نیست.

در شرایط ویژه کشور و شیوع بیماری کرونا، حضور کارکنان در محل خدمت، گواه دیگری بر احساس مسؤولیت، وظیفه شناسی و رعایت حق الناس از سوی کارمندان است که در سنگر خدمت صادقانه و خالصانه به خلق خدا میسر بوده و شایسته قدردانی است.
 بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان کربلا و رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت و نظام بسته به ماموریت مان گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه علم و دانش فراهم آوریم.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران خودم در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

و من الله التوفیق

دکتر اکبر حاجی زاده مقدم
سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
شهریور ماه 1400

0 نظر
ثبت نظر