حضور مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه و بازدید از پروژه در حال ساخت دانشکده دامپزشکی
10/14/2019 2:55:16 PM 1805
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : دراین مراسم، جناب آقای پروفسور دومیری گنجی  رياست محترم دانشگاه، ضمن عرض تسليت ايام محرم، مقدم جناب آقای دکتر غلامي وزيرمحترم علوم، تحقيقات و فناوري، جناب آقای دکتر يوسفيان نماينده محترم مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار پرتلاش و محترم شهرستان آمل و همه مديران و ميهمانان حاضر در جلسه را به دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل گرامی داشتند. 
جناب آقای دکتر دومیری گنجی در ادامه بیان نمودند: شهرستان آمل يکي از شهرهاي قديمي کشور مي باشد که جزو اولين شهرهاي ايران است که در زمينه هاي مختلف علمي پرتلاش ظاهر شده و دانشمندان و فيلسوف هاي بزرگي پرورش داده است، همچنین بزرگاني چون حضرت علامه جوادي آملي و حضرت علامه حسن زاده آملي و ... نيز متعلق به این شهرستان مي باشند.
در ادامه، جناب آقای دکتر دومیری گنجی گزارشی ازعملکرد حوزه های مختلف دانشگاه و همچنین ساخت و توسعه دانشکده دامپزشکی دانشگاه فناوريهاي نوين آمل ارائه نمودند.
در ادامه جلسه جناب آقای دکتر يوسفيان نماینده محترم مردم آمل در مجلس شورای اسلامی  ضمن خيرمقدم به دکتر غلامي وزير علوم ، تحقيقات و فناوري و ديگر مسئولين، بیان داشتند: دانشگاه تخصصی فناوري هاي نوين بیش از هزار نفر دانشجو در حال تحصيل دارد و با کمک و حمايت فرماندار پرتلاش ساخت و سازهاي خوبي براي اين دانشگاه انجام شده و هم اکنون نيز جناب آقای پروفسور دوميري گنجي بعنوان يکي از افتخارات استان مازندران ،در اين شهرستان در حال خدمت هستند و براي پيشرفت و توسعه اين دانشگاه با همکاري همکارانشان زحمات زيادي می کشند که قابل تقديرو تشکر می باشد.
همچنین جناب آقای دکتر یوسفیان خطاب به وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری فرمودند، با توجه به اینکه براي پايان کار پروژه دانشکده دامپزشکی مبلغ چهارده ميليارد تومان هزينه و اعتبار نياز می باشد، هرمبلغی که جناب وزیر برای تکمیل این پروژه کمک نمایند، اینجانب نیز به همان اندازه از ردیف های دیگر بودجه کمک خواهم نمود.
در ادامه جلسه جناب آقای دکتر غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری بیان نمودند: ویژگی تخصصی بودن دانشگاه فناوری های نوین این شهرستان، یکی از امتیازاتی است که این دانشگاه را از سایر دانشگاهها متمایز می کند. 
ایشان تصریح کردند: تربیت نیروهای نخبه و انجام کارهای پژوهشی در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین اقدامی به جا و شایسته بوده که مدیران دانشگاه این مهم را به بهترین نحو ممکن اجرایی کردند .
وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری خاطرنشان کردند: دانشگاه فناوری های نوین توانسته با توجه به تازه تأسیس بودن، خوب ظاهر شود و این موضوع ما را ملزم به حمایت های بیشتر و بهتر کرده است.
جناب آقای دکترغلامی در ادامه بیاناتشان خاطر نشان کردند: دانشگاههای کوچک اگر با مدیریت درست و بر اساس برنامه ریزی های مدون و مناسب اداره شوند، می توانند اقدامات بزرگی انجام دهند.
 درپایان مراسم، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری اظهار نمودند: دانشکده دامپزشکی آمل با پیگیری های جناب آقای دکتر یوسفیان نماینده محترم مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستانی و استانی، در حال ساخت بوده و تا پایان سال جاری تکمیل خواهد شد.
ایشان یادآورشدند: وزارت علوم طبعاً برای به نتیجه رسیدن پروژه های نیمه کاره، تمام تلاش خود را خواهد نمود و از تمامی دستگاههای مربوطه، حداکثر همکاری را خواستار شدند.
 
0 نظر
ثبت نظر