پیام تبریک سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و روز مادر
1/14/2023 1:03:38 AM 556

دکتر اکبر حاجی زاده مقدم سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل، با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و روز مادر را محضر تمامی بانوان ایران اسلامی علی الخصوص زنان و مادران شهرستان آمل و جامعه دانشگاهی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در متن این پیام آمده است: 

20جمادی الثانی سالروز ولادت با سعادت اسوه طهارت و معنویت، بهانه خلقت، دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و گرامیداشت سالروز تولد فرزند برومندش حضرت امام خمینی (ره)، بهانه ای نیک شد تا ضمن ارج نهادن به مقام شامخ این عزیزان یکبار دیگر نقش و جایگاه زن در جامعه اسلامی تبیین و تشریح شود.

ولادت زهـرای اطهـر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش‌ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است.

اینجانب در پایان ضمن تبریک و تهنیت بمناسبت زادروز ولادت حضرت فاطمه(س)، روز زن و روز مادر و همچنین تولد بنیانگدار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، به همه مسلمانان، خاصه بانوان ایران زمین، مادران و دختران شایسته شهرستان آمل و جامعه دانشگاهی، آرزومندم همگان بتوانیم با سرمشق پذیری از ذات مقدس و الهی اهل بیت علیهم السلام در زندگی خود ، از این راه بس نورانی خارج نشویم

 

دکتر اکبر حاجی زاده مقدم

سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

 

روابط عمومی دانشگاه

 

0 نظر
ثبت نظر