مراسم بزرگداشت مادران شهدا به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)
1/14/2023 1:48:50 AM 791

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به همت گروه امور شاهد و ایثارگر دانشگاه و با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مراسم بزرگداشت مادران شهدا به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با سخرانی حجت السلام واعظی و با حضور ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل و با نوای کربلایی سقا صالحی و همراه با پذیرایی از عزیزان در نمازخانه ساختمان مرکزی دانشگاه بعداز اقامه نماز ظهر و عصر برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر اکبر حاجی زاده مقدم سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در سخنان خود ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و تقدیر از مادران شهدا گفت: فاطمه (س) توسط پدرش مملو از محبت شد و بعدها جامعه و همسر و فرزندان و پدر را لبریز از محبت خود کرد.

وی  در ادامه افزود: اگر مادران به فرزند محبت و مهر بدهند، جامعه لبریز از عشق به همنوع خواهد شد و این است نقش بی‌بدیل مادر در تربیت جامعه است.

سرپرست دانشگاه در این مراسم با بیان به اینکه مادران شهدا حق مطلب را ادا کرده‌اند، افزود: خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران مایه دلگرمی و الهام بخشی در جامعه است.
 
دکتر حاجی زاده با یاد آوری این مطلب که نباید فراموش کنیم که تمام دستاوردها و موفقیت‌های کشور را مدیون فداکاری شهدا و ایثارگرن هستیم، عنوان کرد: این بزرگ مردان جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و آسمانی شدند.

در ادامه مراسم نیز جناب آقای حجت اسلام واعظی گفت: مادران شهدا با صبر و فداکاری خود شهدا را برای رسیدن به آرمان های انقلاب همراهمی کردند و نقش مادران و همسران شهدا کمتر از شهدا نیست.
 
حجت السلام واعضی با بیان به اینکه این افراد به عنوان یک الگوی بسیار مناسب برای ما هستند، بیان کرد : باید اقدامات مناسبی برای معرفی شهدا و خانواده‌های آن‌ها، ترویج فرهنگ عظیم و مناسب شهادت را مبنای کار قرار دهیم. 
 
در پایان نیز با اهداء لوح تقدیر و هدایا به مادران شهدا و مولودی خوانی کربلایی سقا صالحی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
 
روابط عمومی دانشگاه 
 
0 نظر
ثبت نظر